Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, ha csak simán kifestem...

Gáz, ha csak simán kifestem egyszínűre a körmömet szalagavatóra? Szinte mindenkinek műkörme lesz.

Figyelt kérdés

A legtöbb lány ment körmöshöz, én nem. Egyrészt pénzem sincs rá, másrészt nem az én világom, abszolút nem illik hozzám.


Viszont nincs túl jó kézügyességem sem, így - hiába vettem ecsetet, körömlakkokat - nem tudok szép mintát festeni a körmömre. Pedig sokat próbáltam már.

Sajnos a francia manikűr sem annyira jó ötlet, mert a kisujjamon betört a köröm a hét elején, és nagyon rövid a körmöm. Így elég furán nézne ki a francia manikűr.


Most arra gondoltam, hogy csak szimplán kifestem a körmömet a barna lakkal (ez megy majd a ruhám övéhez.).

Szerintetek gáz? Vagy mit ajánlotok? Mit csináljak? Tudtok valami nagyon egyszerű mintát mondani?



2012. nov. 29. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3%
5. válaszoló: miért is baj 18 évesen müköröm? nekem (13 évesen) van. és akkor mi van?? szerintem egy műköröm nem drága próbáld ki a szalagavatóra
2012. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
13 évesen műköröm? Hát csak gratulálni tudok. 18 évesen mi lesz? Mellnagyobbítás?! Régen 13 évesen a lányok lányok akartak lenni, nem "nők".
2012. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
És csak azért nem találod drágának mert nem Te dolgozol meg érte.
2012. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon helyes,hogy nem akarsz műkörmöt!Egyáltalán nem lesz nőiesebb tőle az akinek van,sőt!!!!Nincs szebb a természetességnél,csak sajnos ezt egyre kevesebb lány/nő látja így.Azt hiszik,követni kell az idióta divatot,ami jóformán csak a pénzkidobásról szól!Minek műköröm,amikor van igazi is?Azt is ki lehet ízlésesen festeni,ha már mindenáron akarja valaki!De attól az még legalább a SAJÁTJA!Kiráz tőle a hideg,ha csak látom.Isten ments,hogy hozzámérjen egy ilyen.Műköröm,vakolat az arcon,cigi és ocsmány beszéd-ez jellemzi a fiatal női korosztály bizonyos részét,ami elszomorító...:(


Ha műkörömmel állítana haza a feleségem vagy a lányom,abba a helybe letörném neki!

Nem azért dolgozok keményen,hogy ilyen baromságokra költsék a pénzt.Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is!

2013. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha már mindenki igy leirja a műkörmöt, gondoltam én irok :) Én egyetemista vagyok, soha nem volt műkörmöm, az egyik barátnőm csináltat mindig, és nekem eszméletlenül tetszik, de pénzkidobásnak gondolom :) Én is magamnak festek körmöt, magamnak festek rá diszt (amibe aztán belenyulok és kezdhetem előről), és nekem igy is tetszik. Viszont én elismerem, hogy szépek a műkörmök, de mivel drága, és roncsolja a normál körmöt, ezért nekem nem kell :)
2013. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15 -ös vagyok, amugy a barna lakk szép szerintem, de lehetne mondjuk rózsaszin is, az lányosabb :)
2013. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Már meg volt a szalagavatóm, és barnára festettem a körmömet, a rózsaszín bár lányosabb, egyáltalán nem illett volna a ruhámhoz, kiegészítőkhöz, sminkhez, semmihez. :) A barna pont jó volt :)
2013. jan. 26. 13:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja, igen, gondoltam a dátumból eredően, hogy már megvolt. (utólag láttam a dátumot) :)))
2013. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!