Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 35 éves nők. Milyen parfümöt...

35 éves nők. Milyen parfümöt parfümöket használtok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok. Miss Dior Chérie.
2012. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Izabell ***** válasza:
100%
Igaz, már anyukám meghaladta a 40-et de attól leírom a kedvenceit.Avon-ból: Perceive, Rare Gold, Little Red Dress és újabban a Today Tomorrow Always parfÜm....Ezek véleményem szerint is találnak egy középkorban levô hölgynek:)
2012. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Puma Urban Motion, Replay For Her, D@G Light Blue, Bvlgari Omnia Amethyste (ezt csak ritkán).
2012. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

anya 38 éves, ha nem gond írok a nevében.:) burberry, nagyon imádja régóta nagy kedvence, és nekem is nagyon tetszik az illata. tartós, viszont nem túl olcsó, minőségi.

és tőlem kapott valamelyik karácsonyra egy christina aguilera parfümöt, szerintem nagyon jó illata van annak is!

2012. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT
2012. nov. 30. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!