Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítással kapcsolatban...

Modestep - Oli kérdése:

Fültágítással kapcsolatban tudna valaki ebben segíteni, vagy valaki már volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegnap raktam be a fülembe 10mm röl rögtön 14 mmre szilikonos fültagitot,naggyonn fáájjj elig birtam ki de bele ment,csak most 1 baj van hogy nagyon felvan dagadvva naggyon tiszta ver es genyy az eegsz de ma hála istennek nem fáj,tegnap este meg ugy fájt hogy ludni nem tudtam,azt szeretnem kerdezni hogy ez mikor fog elmulni vagy most hogy bele raktam mikor vegyem ki mer nagyon be van duranva a fülem de máá nem fájj!! csak azt varom h ne verezzen es ne genyezzen,mikor fog elmulni?

2012. dec. 3. 19:39
 1/10 anonim válasza:

Ne haragudj,de hogy akarsz te normális választ,ha normális kérdést sem tudsz kitenni?

"Szziaszztokkk!","ijen","hejzetben","naggyonn fáájjj","elig", és nagyjából minden második szavadat beidézhetném.Ez az egyik dolog,de megérteni sem lehet,annyira borzalmasan írsz.

Amúgy meg menj el dokihoz.

Valamint egy ilyet is beszerezhetnél: [link]

2012. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösszz szépen a ertelmes valaszt , nem tehetek róla ha nem tudok helyesen magyarul irni , azer mer szlovák vagyok.de köszz szzepen az ertelmes választ.
2012. dec. 3. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:

én is csináltam ilyet, csak 8asról 12esre szilikon tágítóval.

nekem egy hét alatt rendbe jött a fülem, 3-4 napig gennyedzett, de utána semmi nem volt.

ez szerintem "normális" reakciója a fülednek erre a hirtelen tágításra.

tisztogasd rendesen és nem lesz gond, használ testápolót is.

ja és túl sűrűn azért ez ne csináld.

2012. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszz.remelem nekem is hamar begyógyul:D na most végre megnyugodtam e sjob kedvem is lett.Es meg azt szeretnem kérdezni hogy mijen sürün vegyem ki most mer be van dagadva nincs nagy kedvem kiszedni.Mikor tisztitsam meg?
2012. dec. 3. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:

nem kell kiszedni ahhoz, hogy rendesen megtudd tustítani.

amíg le nem megy róla a duzzanat, addig ne szedd ki, csak mozgasd és úgy tisztísd, naponta többször.

erre a nedves törlőkendők nagyon ideálisak :)

2012. dec. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszzz széépen a segitséget!!! :D mámára már elég jól lement a duzzanat :D kezd szerintem gyógyulni.jó hogy meg vannak értelmes emberek is nem mind az 1. -nek a valasza..:D
2012. dec. 4. 16:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre négy mm ilyen kis méretű fülbe nagyon sok! Én a helyedben beletennék egy 12-est, sokkal gyorsabban gyógyulna... És a jövőben ne csinálj ilyen butaságot mert ki fog fordulni, és azt már tényleg nagyon nehéz helyrehozni.
2012. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amugy meg igazad van neked is maskor nem fogok ijen hülyeseget csinalni :D de már kezd gyogyolni remelem vagyis ugy veszem eszre, de kösz a normalis valaszt.
2012. dec. 4. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
kenegesd testápolóval és akkor jobb lesz :)
2012. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kennyemm kennyem minden nap :D sokkal jobb ojan mind ha lehüteni ojankor mikor bekenyem :D
2012. dec. 4. 18:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!