Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az egyik fiú osztálytársam...

Az egyik fiú osztálytársam szeretné, ha lányt varázsolnék belőle. Pedig nem homo, most mit csináljak? Nagyon jó barátom! Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés
Azt szeretné, hogy sminkeljem ki, vegyünk együtt lány ruhát és estére így szeretne velem! (lánnyal) elmenni bulizni. Nem értem, pedig lányokhoz vonzódik, akkor meg miért akar lányosan kinézni???
2008. máj. 27. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Huhh... hány éves? Lehet, hogy most jön rá, hogy hova is tartozik... és csak előtted nézi meg a lányokat is. Próbáld meg erről lebeszélni, mert nagyon nagy égés lesz számára, ha kinevetik és mindenki róla fog beszélni.
2008. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem kell mindjárt rosszra gondolni...talán csak fogadásból csinálja, vagy megviccelné a többieket, a fiúk gyakran csinálnak ilyet...(nem csak gyerekként)

Ha mindenáron akarja csinálj neki valami nevetségeset, vagyis az tetszen ki belőle, hogy ez nem b*ziskodás csak játék. A ruhára pedig szórj férfiillatot! Így biztos nem veszik komolyan:)

2008. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Én imádok nő lenni! A melltaró pántjainak szoritását, a szoknya libbenését, a nejlonharisnya zizegését, a krémek illatát, a rúzs izét!Jó érzés, ahogy a szabadon hagyott részt a harisnya és a bugyi között simnogatja a szoknya!Még jobb dolog a legintimebb tevékenység a WC!Ahogy enyhén előredőlsz, felemeled a szoknyád, combközépig letolom a bugyim, és leülök!A nejlonharisnya zizeg a térdemen, furcsa érzés érezni a szabad területen az ülést! De ugyan csak a szoknyánban leülés!Szükben kacéran keresztbetenni a lábakat, hogy a bugyi ne villanjon ki!Bőszoknyát ugy felkapni, hogy a bugyimon üljek!Csodás érzés!Lehet, hogy ezt a csodavilágot irigylik tőlünk a nők????
2008. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

uhhh na ez az utolsó válasz ez tényleg lol volt:DD


csak megindokolta miért akar csaj lenni, vagy kélrdezd meg tőle.

2008. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is ismerek egy fiút, aki lányként él. Hát van aki fiúnak és van aki lánynak érzi magát.
2008. máj. 30. 07:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy csináljatok egy pizsamapartit, amikor te kisminkeled, meg esetleg belebújhat a te ruháidba, de én nem mennék el vele bulizni :P
2008. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, a méret tényleg jó lenne neki. :) Attól félek, hogy a drága, csini nylonharisnyáimat elszakítaná, mivel fiú!
2008. jún. 3. 17:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki a kínaiban valami olcsóbbat, ne a drágákat add neki ;)
2008. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy a lányokat szereti, lehet lélekben nő... Vagy lehet fogadás... Vagy ezer más ok... Beszéld meg vele finoman, és olyankor menj vele, amikor valami hülyülés van (bolondnap, lányoknakingyenes buli, szilveszter, jelmezes alkalom, stb...)
2008. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az össze fiú a bolondballagáson lányak öltöztek és abban mentek az utcán. Most ők is szexuáisan abberáltak? Szerintem biztosan nem. Csak kíváncsiak, milyen fiúként szoknyát, harisnyát, blúzt hordani...:)
2008. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!