Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogy 13 évesen...

Miért van az, hogy 13 évesen az összes lány osztálytársam sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben az összes lány osztálytársam elkezdte magát sminkelni.És a legmegdöbbentőbb az,hogy az egyik 145 cm magas(nem vicc,komolyan!) és kb. 9 évesnek néz ki,ennek ellenére kilóra rakja magára az alapozót.Egy másik osztálytársam pedig a fehér arcára sötétbarna alapozót rakott,és a nyakát pedig hagyta fehéren -.- hadd ne mondjam hogy nézett ki..

Ebben a legviccesebb az,hogy egyiküknek sincs különösebb baj a bőrével,csak azért használnak alapozót,hogy barnábbnak tűnjenek.

Én nem rakok magamra mindenféle púdert,alapozót meg ilyeneket,mert 13 évesen szerintem hülyeség :S a szájfény és a szempillaspirál még oké :)

mi a véleményetek az ilyen lányokról?miért csinálják?


2010. márc. 12. 14:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%

Pont ilyenek az én osztálytársaim is. Egyetértek veled. Túl korán kezdik sminkelni magukat, később viszont nagyon is meg fog látszódni az arcukon.:D Szemcerka, spiráll, szájfény még bőven elég.


14/L

2010. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
szerintem 13 évesen a szempillaspirál sem oká, max olyan 16 évesen elkezdheti. Bár tudom a mai világban ez már nem így van:) Szerintem mond emg nekik, h úgy néznek mint egy bohóc, bár nem hiszem h érdekli őket
2010. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

megmondtam nekik,de lehurrognak,hogy nekem mi közöm van hozzá,csak irigykedek meg minden :S csak azt nem tudom,hogy mire :S

köszi!

2010. márc. 12. 15:06
 4/28 anonim ***** válasza:
49%

13 ÉVESEN ESZEMBE SE JUTOTT MAGAM kifesteni(most sem,30 évesen-soha semmit nem használok,vagy így tetszem az embereknek,vagy nem néznek rám),osztálytársaiddal meg ne törődj,valószínű engem is rohadtul idegesített volna ha látom hogy ennyi idősen a lányok festik magukat.(Megjegyzem,egyik osztálytársam sem festette magát 13 évesen)

Ne fesd magad,és tojjál rájuk nagy ívben,ezt tudom csak tanácsolni.

Igazából mondhatják,hogy semmi közöd hozzá,tényleg az ő arcuk,ő testük,mindenki azt csinál vele amit csak akar.

De mondom-én megértelek téged teljesen,sőt neked adok igazat ennek ellenére.

Ne foglalkozz velük,de én sem szeretem az ilyen lányokat,elhiheted!!!!

2010. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
én 13 vagyok de nem sminkelem magam (max. pl. ballagás, ünnepség stbstb.) de szerintem csak tönkreteszik a bőrüket. 13 évesen még spirált sem kéne használnod, max szájfényt, de te tudod
2010. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a spirállal nincs semmi gond, ha jól emlékszem, én is 13 éves kor körül kezdtem el. Az alapozónak viszont néhány éven belül már érezni is fogják az átkos hatásait.. Azt elég huszonévesen elkezdeni.
2010. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

nekem a legjobb barátnöm is elkezdte festeni magát suliba jó hogy csak kihuzza a szemét szemcerkával....de akkor is suliba minek.szerintem felesleges,föleg ha tesióra van meg ilyesmik.én is csak akkor festem magam mikor megyünk valahova vagy ha van valami a suliba sulidiszkó ünnepség stb...

hagyd rájuk majd kinövik.Ha meg nem akkor sminknélkül nem lehet majd rájuk nézni sem.


14|l

2010. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugy birom,h 14 evesen azt irjatok,h `meg fog latszani a borukon...` dehogy fog! 14 eves korom ota hasznalok alapozot, mert pattanasos voltam es gyonyoru, ranc nelkuli a borom 38 eves korom ellenere!
2010. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

16:43-as lehet hogy csak azért mert. a, szerencsés vagy b, nagyon jó minőségű alapozót választottál a bőrtípusodnak megfelelően! de ezek a lányok, (főleg amelyik még színben sem jót választ), valószínűleg márkátlan sz.rokat vesznek, amit roncsolják a bőr szerkezetetét

13/L

2010. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Hát én ennyi idősen nem sminkeltem, főleg nem full elütő színekkel...
2010. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!