Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Alverde ( a dm saját...

Az Alverde ( a dm saját márkája) szerintetek jó márka?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny bőrű vagyok, vegyes bőröm van, vagyis egyaránt hajlamos zsírosodásra és kiszáradásra. És nem tudom merjek -e venni rá Alverde sminkeket. Elvileg csupa természetes alapanyagot használnak, ami elég jól is hangzik, de nekem gyanúsan olcsó az áruk. Vagy csak azért tudják ilyen olcsón adni, mert saját márka? Volt már nektek problémátok a termékeikkel?(Elsősorban az alapozókra és a púderekre gondolok.)

2012. dec. 4. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Szia

Attól hogy olcsó még lehet jó, nekem van samponom meg tusfürdőm ilyen Balea és társai, de bajt sosem csinált

Azért olcsó mert saját márka, és nem olyan kiemelkedően prémium minőség, hisz nem kozmetikai gyártó, hanem értékesítő

20/F

2012. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen jó márka
2012. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látod az összetételét, jobb mint sok drága cucc. Sose volt semmi gondom vele.
2012. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A szemhejalapozot probaltam legutobb, a minosege nem a legjobb, de a szemceruzaja es a szemhejpudere nagyon jo. Nem gyullad be a szemem sem tole, ami szinten nem hatrany.
2012. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jók, korrektorát, szemhéjpúderét próbáltam. Javaslom még a Terra Naturi márkát is.
2012. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Color&Care alapozó már elég régóta személyes kedvencem, és a púdere is egész jó. Ellenben a szemfestékek nem érnek sokat, három óra alatt az egész eltűnik.
2012. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát nemtudom alapozót és púdert még nem próbáltam,de a szepillaspiráljaik elég gyatrák ahogy magamrakentem elkezdte csípni a szemem ,és be is gyulladt tőlük ,és ezen annyira mesértődtem, hogy azóta inkább veszem a rendes max factoros dolgokat :))
2013. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!