Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék leggyorsabban...

CuteAlice kérdése:

Hol tudnék leggyorsabban eladni egy eredeti Louis Vuitton pénztárcát? Dec.1. én kaptam Szülinapomra (nem szüleimtől) de a pénz jobban kellene. És szerintetek ezekkel mind mennyi lenne a jó ár? ( 80ba raktam ki) sok?

Figyelt kérdés
Papír, 2 év garancia, eredeti csomagolás és a megfelelő árát(100ezer kb) le lehet vásárolni, de sajnos vissza nem lehet kérni..

2012. dec. 5. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
itt? :) :D
2012. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát, én ennyiért se venném meg, de nekem nem is kéne Louis Vuitton cucc. Próbálkozz szerintem fashion blogoknál, hátha kiraknák a hirdetésed, és valahogy mégis hihetőbb, mintha csak feltennéd Vaterára.
2012. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ebay!
2012. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Ne add el az ajándékodat, nem illik. Biztos nagyon megbántanád vele az illetőt, aki örömmel vette neked. :(
2012. dec. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nekem sem minden álmom eladni, de az anyagi helyzet kívánja úgy..
2012. dec. 6. 05:15
 6/14 anonim ***** válasza:
sajnos nem fogják elhinni, h eredeti. és akinek van 80 ezre pénztárcára annak van 100 is egy újra. :/ az meg mindenkinek biztosabb, h ő maga veszi.
2012. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem eléggé lehet látni, hogy eredeti, pláne mivel ott van a sorszáma is, + minden mása. Vadi újnak vadi új, mivel dec.1. én kaptam és azóta nem használtam. viszont a 80 nekem is sok volt, szóval kicsivel lefelé mentem :|..

2012. dec. 6. 20:59
 8/14 anonim ***** válasza:
80 ezer az drága, nem fogják megvenni én ajándékba kaptam egyet nemrég (eredeti ára 590 euró) de most leárazások idején meglestem, 225 euró volt. Azt akarom ezzel mondani, hogy olcsóbban is meg lehet kapni.
2012. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
írtam, hogy lefelé vittem 80ról.. olyan 60körül raktam ki. Nemrég? enyém konkrétan 5 napos. nem hiszem,hogy azóta felére vitték volna az árát. vagy hát nem tudom :/
2012. dec. 6. 21:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Megvan a blokkja? Mert csak akkor lehetne le vásárolni
2012. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!