Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak? (bőv. Lent)

Mit csináljak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Porcba lövettem már vagy 3 hónapja. Most ki akarom cserélni egy ezüstre az orvosi fémet, cak nekem a fülem csak az aranyat bírja a bizsut nem. Szerintetek bírná az ezüstöt?

2012. dec. 6. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki és kiderül. van akinek bírja van akinek nem.
2012. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát létezik olyan, hogy fehérarany. Az még az aranynál is jobb (nekem legalább is) és úgy néz ki, mint az ezüst, csak 2x annyiba kerül. De tényleg, még az aranynál is jobb.
2012. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fémérzékenyként az ezüstöt sem bírja. Ahoyg az előző válaszoló írta, szerintem is fehér arannyal próbálkozz.
2012. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem porcba csak a titán és a szilikon ékszerek váltak be. Ezüsttől gennyesedik. (pedig cimpában ezüst van, ott bírja)
2012. dec. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!