Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miss sporty So Matte Perfect...

Miss sporty So Matte Perfect stay alapozót hasznát már valaki?

Figyelt kérdés
Mi a véleményerek róla? Első alapozónak jó? 15L

2012. dec. 9. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem vált be, semmit sem fedett és nagyon fénylett. Mindenképpen alapozót szeretnél használni? Egy korrektor esetleg nem lenne elég? Én szoktam még olyat csinálni, hogy Essence habállagú alapozót használok gyakorlatilag korrektorként, csak a kritikus területeken. Nagyon jól fed. Ha nem száraz a bőröd, akkor ezt tudom ajánlani, persze kenheted az egész arcodra az egységesebb hatás érdekében. A Catrice Matt Mousse talán kicsit még jobb is, az 1500 Ft körül van, az Essence 1250.
2012. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én használtam, annyira én sem szerettem, de amúgy ha olcsóbb sminktermékeket szeretne az ember, a miss sporty nem rossz egy márka:)

Essence-t még nem próbáltam, csak szemceruzáját, de az nem rossz:)

Én most a Rimmel Stay Matt alapozót használom, de van a Maybellinek is egy ilyen rózsaszín kupakos alapozója, egyszer kaptam olyat ajándékba, jól fed:)

A lényeg, hogy ne túl vastagon vidd fel, mert pont az ellenkező hatást érhetjük el vele, mint amit szeretnénk, lehet még jobban felnagyítja a bőrhibákat.

2012. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 évesen alapozót akarsz használni? Minek? Pattanásokra korrektor, fénylő zsíros bőrre púder kell. Antibakteriális. Az alapozó a bőrhibákat még rosszabbá teszi, több lesz tőle. 15 évesen max az Essence Pureskin BB krémet tudom ajánlani. Kicsit az is fed és még javít is a bőrön. A miss sporty alapozók tele vannak bőrre káros anyagokkal, ráadásul 1 óra alatt lefolyik és foltos leszel. Az olcsó alapozók mind ilyenek.
2012. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kb 15 évesen ezt használtam először de borzalmas. Nem fed semmit, olyan a fejem tőle, minth bekentem volna olajjal és összecsomósodott az arcomon. Nem éri meg. Inkább használj korrektort a pattanásokra és a szemed alá és arra kenj púdert mint, hogy ezt meg vedd, vagy bár nem próbáltam de akkor már inkább egy essence alapozó vagy NYC.
2013. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de leírom, nehogy valaki úgy járjon, mint én!

Én kipróbáltam, és csak azt tudom mondani, hogy szörnyû!!Ott kezdeném, hogy a legvilágosabb árnyalat is narancssárga lett rajtam, ráadásul foltos volt, de mellette szinte semmit sem fedett, és egy perc alatt beszívta az arcom, vagy ha nem, akkor meg fénylett, mint a reflektor.A beígért 12 órás hatást még véletlenül se vegye be senki, nekem és a legtöbb társamnak, aki használta 1-2, nyáron fél óra alatt lefolyt, a maradék pedig összeállt egy-egy ponton.Nagyon gáz, pedig a Miss Sporty sztem. alapjáraton nem is egy rossz márka, a szemceruzája, spirálja, szemfestéke és a szájfénye pl. nagyon bevált.

De sajnos ugyanez a tapasztalatom a Essence és az összes többi olcsó alapozóval is.A két éve lejárt, ezerszer higított Avon még mindig simán kenterbe veri mindet, pedig alig lötyög az üveg alján pár milli, annak is a nagy része víz, mégis jobban fed, mint a frissen vásárolt Miss Sporty...

2015. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!