Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Moyra Crystal nails vagy...

Moyra Crystal nails vagy perfect nails lakkzselét ajánlotok?

Figyelt kérdés
Elegem van az épített zselé műkörömből. Egy vagyonért csinálják és a mostani is 2 nap múlva feljött, tegnap már le is szakadt, a csajszi meg sosem ér rá kijavítani, pedig azt ígérte, hogy ha gond van vele megcsinálja ingyen. Eddig vidéken készítették, nagyon profin és olcsó, de sosem jutok haza. Lámpám van. Eddig valami olcsó vaterásat próbáltam, de besárgult. Szeretnék beruházni valami normálisba
2012. nov. 27. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Crystal nails. Legdrágább, de legjobb szerintem.
2012. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A három teljesen egy kategória, dönts az ára szerint. Nekem mind a háromból van több színem, napi szinten használom mindet.

A hiedelmekkel ellentétben a CN-nek csak a marketingje a legjobb, a termékei pont olyan középkategóriások, mint a többi fent említett, csak az árai drágábbak.

2012. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
huuuu hát akkor átgondolom :( Bár igazából árban akkora különbség nincs, mivel a PN és a CN 4ml-je ugyanannyiba kerül, viszont mire megveszem az össze alapot és fedőt, elég durva lesz....viszont 2-3 hónap alatt megtérül az ára. Csak már azt várom, hogy ez a levegős, leszakadozott vacak valahogy lejöjjön a körmömről :(
2012. nov. 27. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha jól sejtem, sikerült egy kontárt kifognod. Egy normális műkörömnek 4-6 hétig simán bírnia kéne.
2012. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát igen, tudom :((( csak nem tudtam hazamenni vidékre, így ajánlották ezt a lányt, aki tanuló (4500Ft-ot kért), DE azzal a feltétellel, hogy ha elrontja, ingyen újracsinálja..csak két hete nem ér rá...
2012. nov. 27. 19:48
 6/10 A kérdező kommentje:
amúgy mit használtok lakkzselé alá és fölé?
2012. nov. 27. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:

én ráérek :) csak egy ezressel több, és elég ha öt hetente jössz :)


én shellac alapot és moyra fedőt használok jelenleg.

2012. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem a 4000 is baromi sok! vidéken 2800-at fizettem és olyan körmöt csinált, hogy a pesti pláza macáknak is leesett az álla
2012. nov. 27. 20:03
 9/10 A kérdező kommentje:
csak kisbaba+vizsgaidőszak+munka..nem nagyon tudunk hazamenni
2012. nov. 27. 20:05
 10/10 Rozis válasza:
szerintem próbáljátok ki a diamond nails termékeit is, megéri! én csak pozítivat tudok róluk mondani!
2013. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!