Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó esetleg korrektor,...

Delly kérdése:

Alapozó esetleg korrektor, ami tényleg matt hatást nyújt egész napra? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 18:35
1 2 3
 1/21 kármenka válasza:
Én korrektort használok, de nekem nap végére le is jön...:/
2012. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én BB krémet használok, estig kibírja.
2012. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

igen én is korrektort használok..de nap végére már kifényesedik a bőröm..ezért kéne valami olyan fixáló spray,vagy valóban tartós mattító alapozó ami nem csak félóráig matt..

BB krém?még sosem használtam...belinkelnéd azt amelyiket te használsz?!:)

2012. dec. 10. 19:08
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

akinek zsírosodásra hajlamos a bőre, egyetlen alapozóval se fog egész nap matt maradni. kell utánpúderezni


ami nagyon jó, az az új Manhattan Endless Stay alapozó, 2100 Ft, és szerintem szuper, veri a 4500-as Max Factort

de ezt is kell púderezni, nekem kb. délután 3-4 órakor kezd fényleni, közepesen zsíros a bőröm

2012. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

ne akard "lelakkozni" a bőröd, mert eltömi a pórusaidat

vegyél olajfelszívó lapocskát (Müllerben 300 ft körül van), azzal bármikor megnyomogatod az arcodat, és mattít

2012. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én most rimmel lastin finsish alapozót használok, nagyon elégedett vagyok vele. Jól fed, könnyű vele dolgozni, mattít és tartós is. Előfordult, hogy nem púdereztem le, mert nem találtam a púderemet, de 3-4 órát így is simán kibírt, nem mászott el az arcomról, nem fényesedett át, semmi. Púderrel még tartósabb, ha kell, egész nap is bírja. Persze, időnként azért ellenőrzöm, és ha szükséges egy kicsit utána púderezek. :)

Egyébként nem is annyira drága, én akciósan vettem 1400Ft-ért, akció nélkül szerintem max. 2000 Ft körül van.

2012. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Ezt használom:

[link]


Az 5-ös is jót írt!

2012. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
én a púdert nem tudom elviselni az arcomon..olyan mintha poros lenne a fejem >.<" irritál..de most néztem egy jó sminkvideót..amiben a csajszinak elég problémás/zsíros bőre van..ő az alapozás után egy SKINDINAVIA-Makeup finish spray-vel fújja le az arcát,és teljesen matt lesz,és tartós,de ahogy utánna néztem ez a termék nincs forgalomban Magyarországon..:S:S esetleg másfajta mattító sminkfixálót nem ismertek,ami itt is kapható?
2012. dec. 10. 19:23
 9/21 anonim ***** válasza:
én manhattan clear face alapozót használok, nekem bevált! :)
2012. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

2es!köszi,megnéztem a linket,valószínűnek tartom,hogy kifogom próbálni ! ;) egyébként igen..jót írt az 5-ös,de én alapozás nélkül az utcasarokig se merészkedek..ez már szinte mániám:S

______________________


6-os válaszoolóóó,neked milyen a bőrtípusod?:)

2012. dec. 10. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!