Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki rendszeresen sminkeli...

Aki rendszeresen sminkeli magát (mondjuk heti több alkalommal), egy évben kb. mennyi és milyen sminkcuccot használ el? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
(pl. hány szempillaspirált, hány rúzst, stb. vesz egy év alatt)

2012. nov. 28. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szempillaspirált úgy 2-t tuti veszek, mert beszárad, meg azt mindig használok. Korrektort meg alapozót is 2-t, de szájfényt még életemben nem fogyasztottam ki, de sokat veszek, 6-7-et. Körömlakkom rengeteg van, fél év alatt 30-at vettem meg most legutóbb :)
2012. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szempillaspirál a gyengém. Nem szoktam magam nagyon sminkelni, de szempillaspirál az nélkülözhetetlen, minden nap használom. 1 év alatt kb 3-at veszek. A többi termék pl: szemhéjpúderből egy évre elég 1 vagy még többre is mert azt nem használom túl sűrűn. Ja meg a szemceruza amiből 1 évbe veszek 2-3at. :)
2012. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem is szempillaspirál a gyengém abból egy évbe kb 10 darabot veszek és mindig ugyanazt.

Szemceruzát kb 5 db-ot.

Szájfényt,rúzst szintén 5 db körül.

Alapozó 3 db kb.

Púder 7-8 db.

Szemhéjpaletta 1 db.

2012. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Évente 4 szempillaspirált használok el, alapozóból egy tubussal se, púderből se. A sminklemosóból a nagy clean&clearosból 2-őt.

A többi meg nem fogy el, annyira változatosan használom. De mikor minden nap lilára húztam a szememet, akkor elhasználtam 2-őt talán egy év alatt.

2012. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mindennap sminkelek. alapozó kb egy évig elég. attól függ milyen. szempilla sprirált 3-4 havonta veszek újat. púdert is évente. korrektort is. rúzsok változók... szemhéjtust félévente kb.
2012. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Minden hétköznap sminkelek vagy ha megyek valahová.


Évente kb mindenből 1-2 fogy. 1 Lovely spirálom van és 1 avonos már egy éve, most kezdenek kifogyni, 1 éve van avonos color trendes szemcerkám, ami már lassan elfaragódik, kőpúder és alapozó kb 2 évente kell újból. Ajakbalzsamból 2 kell, egy hordozgatós, egy otthonra, bebe sensitive mindkettő.

Rúzs-szájfény kilőve, szemhéjpúder max alkalmakra, de akkor is a már meglévőket használom, pirosító nem kell, mert alapból pirospozsgás az arcom. Alapozó szivacs csere 3 havonta, de azt 5-ös pakkban veszem a rossmannban, az kb 300 ft.


Kb az össz megvan 5000-ből, és nekem ez így elég is :)


Sokszor meglepődök én is hogy ilyen jól bírják, de nem vásárolgatok fölöslegesen, ha csak nem fogy valami, mert tudok bánni a pénzemmel:)


21/L

2012. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. nov. 28. 23:09
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap sminkelek. Szempillaspirálból és tusból kettő kell kb. egy évre. Púderből is kettő. Alapozót másfél éve vettem először és még nem fogyott ki, de azt nem is használom minden nap. Szemhéjpúdert még soha nem fogyasztottam ki, pedig azt is naponta használok (általában ugyanazt). Pirosítót is kb. másfél éve vettem és még közel sem fogyott ki. A szájfények előbb romlanak meg, mint hogy kifogynának. :D
2012. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
spirál havonta. egyszerre kettőt használok, és marha gyorsan fogy. szemceruzát is rengeteget veszek, de azokat nem használom el végig. alapozó 3havonta, kedvenc szemhéjfesték 3havonta.
2012. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap sminkelek. A legtöbb púderből fogy, abból vagy 6ot elhasználok egy évben(9 grammosat). Mondjuk ez azért is van, mert mindenhova hordom magammal, szóval könnyen kiömlik egy kis por, pláne, ha már eleve össze van törve a dobozban. Alapozóból általában elég 1 egy évre, korrektorból inkább 2. Szempillaspirál is évi 2. Szájfényről, rúzsról meg szemfestékekről nem tudok nyilatkozni, mert nem egyet használok, van egy csomó, szóval változó mikor fogynak ki.
2012. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!