Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pécsen hol találok igazi...

Pécsen hol találok igazi Shamballa karkötőt?

Figyelt kérdés

Rengeteg utánzatot láttam az Árkádban is, ami tök úgy nézett ki, csak a köves rész volt teljesen más, bizsu..

A Ferencesek utcájában volt egy kisbolt, de úgy láttam, megszűnt.

Netről nem szeretnék rendelni, először szeretném látni, megérinteni, amit veszek.

Légyszi aki lát valahol valamit, az gondoljon rám és írja meg!

Karácsonyra lenne :)


2012. dec. 11. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg valami ilyen Swarovski kristályos boltba. Vgy ha ott nincs akkor lövésem sincs bocsi. Azért remélem valamennyit tudtam segíteni :)

Sok szerencsét!!

2012. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pécsi vagyok, az Árkádban órás boltban kérdezd meg, de ne a bizsus-órásban! Vagy a belvárosban óra-ékszer üzletben!

3.500 forintért láttam Dombóváron- ahol lakok- órakereskedőnél. Az tuti, hogy igazi! Ilyen ár alatt ne is keress, mert tuti hogy nem igazi.

21L

2012. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!