Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy igazi igényes nő sminkelje...

Egy igazi igényes nő sminkeljen. Így van?

Figyelt kérdés

Sokmindenkitől halottam már ezt, szerintetek is így van?


Persze minimális sminkre gondolok pl : szinezett hidratálókrém, szempillaspirál, pirosító, szájfény



ezeket használom pl énis a mindennapokra, szerintem nagyon szép/igényes hatást kelt, persze ha melette adsz az öltözködésedre alap ápoltságra (fürdés-hajmosás-fogmosás stb)



19/L


2012. szept. 1. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Nem a sminktől lesz igényes egy nő. Én kifejezetten gyűlölöm a sminket, csak a szemceruzát meg talán a szemhéjfestéket viselem el, de a többit nem. Sem a szempillaspirált, sem a rúzst, szájfényt, alapozót meg mittomén mik vannak még.

21/F

2012. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

"Én kifejezetten gyűlölöm a sminket, csak a szemceruzát meg talán a szemhéjfestéket viselem el, de a többit nem. Sem a szempillaspirált"

Aha, szóval azt elviseled, ha valaki rárak a szemére több kg rikító színes festéket, plusz még ki is húzza vastagon feketével a szemét, de azt nem, ha valaki természetes hatásúra megnöveli spirállal a pilláinak a hosszát, és kiemeli őket. Aranyos vagy, te kis butus.:)

2012. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

~A nők abba szeretnek bele amit hallanak, A férfiak pedig abba amit látnak. Ezért sminkelik magukat a nők, és ezért hazudnak a férfiak.~


szép ha kivan egy nő sminkelve de nem rohadt erősen hanem természetesen.. nekem pl a matt színek jönnek be, NEM az erős vörös rúzsok meg a rikító rózsaszín szemhéj festékek stb :)

2012. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem így van. Legyen tiszta, ápolt, öltözzön csinosan.

Ha valaki úgy véli, hogy az igényességhez hozzátartozik a smink is, akkor ő alapból úgy is gondolja, hogy egy nő természetesen, smink nélkül már nem is lehet szép, mindenhogyan ráfér egy kis "tatarozás".

2012. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
1-es...és ha volna egy lány, akinek mondjuk piros pöttyök volnának az arcán, vagy pigmentfoltok, vagy pattanások, de egyébként helyes volna meg csinos? Akkor rá se néznél, mert csúnya az arca, nem égeted vele magad a haverok előtt. Nem gondolod, hogy van, aki rászorul a sminkre, mert a nélkül hátrányban érzi magát?
2012. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Szeintem aki alapból szép, az ezek nélkül a dolgok nélkül is szép.Én pl. csak színezett hidratálót használok,és néha szájfényt, az én szempilláim alapból oylan dúsak és hosszúak,mint másnak kifestve:D, a pirosítóért meg nem vagyok oda.Amiket leírtál azok tényleg viszonylag alap dolgok,szval nem 1 kiló vakolat..de vannak olyanok akiknek ezekre sincs szükségük.Szóval szerintem ezek nélkül a dolgok nélkül is lehet egy nő csinos, szép és ápolt.
2012. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
5-ös, nyugi, az első válaszoló nyilván tökéletes, nem egyértelmű?!:)
2012. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%

Jaj de tudtam, hogy le leszek szólva.

Talán mondtam én egy szóval is, hogy 5 cm vastagon húzza ki a szemét, és 2 kiló rikító festéket tegyen rá? Nem hinném.

A bőrhibákról meg annyit, hogy akár hiszitek, akár nem, engem nem zavarnak. Igen, léteznek ilyen emberek is.

2012. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Akkor kedvesem, magyarázd már el, hogy mi bajod a szempillaspirállal, mert szerintem eddig fel sem tűnt, hogy a sminkelő nők 99%-a használ, mivel a lényege, hogy természetes legyen, és ne tűnjön fel, hogy az igazából spirállal kreált szempilla.
2012. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Én csak spirált tust és ceruzál használok, ritka a púder is rajtam, szájfény kb évente 1x akkor is mire utára mennék lekopik:D
2012. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!