Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyiért csinálnak férfi...

Mennyiért csinálnak férfi sminket esküvőre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Kocsmaban ingyen, es az meg tartos is! :-)
2009. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

egy férfi minek sminekli magát???Nemááá

Hát ha én férjhet megyek akk tuti nem engedném hogy a férjem ki legyen sminkelve!!!Max kérjen egy kis púdert az asszonytól!!!Ennyi

2009. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom a kérdező olyan sminkre gondolt, amivel az esetleges bőrhibáit el lehet tüntetni, ezáltal a fotókon jobban fog kinézni. Ebből a szempontból érthető, és bizony olcsóbb, mintha az összes esküvői fotót kiretusáltatná.Esetleg ebben még benne lehet egy szemöldökigazítás, ha mondjuk középen összeér, vagy néhol túl hosszú és vágnak belőle. Ezzel szerintem nincs is különösebb baj. Az egész kijöhet 2-3 ezer Ft-ból, ha azt veszem, hogy egy menyasszonyi sminket próbával 3-4 ezertől csinálnak.
2009. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hm? Egyáltalán minek a smink? Annyira csúnya lenne? (nem megbántásból írom) de lehet akkor később meg sem ismerik melletted. Sztem. Vagy szégyenli az arcán levő hibákat? Te azzal együtt szereted nem? Akkor úgy szereted ahogy van és nem sminkel! A hölgyeknek igen jól áll a smink, de férfinak?
2009. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem 4000ft körül...
2010. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!