Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinálnak férfi szülész-nőgyóg...

Csinálnak férfi szülész-nőgyógyászok hüvelyi UH-ot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kórházban általában nem, de volt, akinek magánrendelésen a dokija csinálta? Nem volt kellemetlen?(Persze, a vizsgálat maga is az, de ez talán még annál is jobban. Vagy rosszul gondolom?)
2010. okt. 25. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne csinálnának?A terhesség elsö heteiben szinte mindenhol hüvelyi Uh-al állapitják meg a terhességet.
2010. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy csinálnak, ez a dolguk. Tök mindegy, hogy férfi vagy nő a nőgyógyász.

Vagy félreértettem valamit?

2010. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg ezt kérdeztem.
2010. okt. 25. 17:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy csinálnak.

Miért ne tennék? Cisztát, rendellenességet, korai terhességet, méhen kívüli terhességet ránézésre ők sem tudnak megállapítani, és eddig ez a leghatékonyabb módszer.

Egyáltalán nem kellemetlen, számomra a manuális vizsgálat, rákszűrés sokkal rosszabb, mint a hüvelyi uh.

2010. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Persze. Szerintem a nogyogyaszok 80%-a ferfi. O orvoskent csinalja neked a rakszurest, a huvelyi ultrahangot meg mindent, nem pedig ferfikent. Nekem volt mar szerencsem ferfi dokihoz is meg noihez is, es meg kell hogy mondjam a ferfi sokkal jobban tudja hogy hogy kell finoman csinalni, a noi doki nem tudta ugy csinalni hogy ne fajjon.
2010. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 12. hétig mindkét ffi nődokim hüvelyit csinált. Miért lenne kellemetlenebb, mint egy kézi vizsgálat ill. maga a szülés? Szerintem nem számít, hogy ffi vagy nő, a lényeg, hogy jó legyen. Nem férfiként van jelen, hanem orvosként.
2010. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban csinálták, a magándokim, a 12. uh hüvelyi volt. De nem fáj, persze kellemetlen mint egy sima vizsgálat is, de nem fáj, meg nagy élmény, ez az első uh (legalábbis nálunk) nem azzal foglalkoztam, hogy jajj most mi van, hanem a babával.
2010. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem milliószor csinált,a peteérést vizsgálta.Rutinosan feküdtem fel az asztalra.Érdekes módon,az egyetlen dolog,ami zavart ezzel kapcsolatban,hogy ahogyan ült mellettem és nézte a képernyőt,a térdem hozzáért a derekához-combjához,már nem tudom hova,de lényeg h hozzá.Ez nekem intimebb volt,mint az h bennem kotorász.Ja és a férjemet mindig odakint tartottam(már mikor terhes voltam),nem akartam h így lásson.
2010. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a kórházakban mi a szokás, nálunk az sztk-ban is csinálnak h. uh-ot, és férfi az orvos. Sztem a manuális vizsgálat kellemetlenebb - fizikailag. Az tény, hogy először elég bizarrnak tűnik az uh ezen formája, de ha az ember jobban belegondol, nem rosszabb, mint ha a méhszájadat nézik nagyítóval... Azt meg ugye minden rákszűrésnél megteszik. Egyszer voltam egy nő dokinál, hát nála kifejezetten fájt a h. uh, míg az sztk-s férfi orvosnál alig éreztem. Persze lehet, hogy nincs "nemi" összefüggés.
2010. okt. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!