Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel tudom hígítani az akril...

Mivel tudom hígítani az akril festéket?

Figyelt kérdés
Akrillal festett ékszerekkel foglalkozom. Az akril festékeim kis tégelyekben vannak és azt tapasztaltam, hogy egyre nehezebb velük dolgozni, szerintem besűrűsödtek. Mivel tudnám hígítani? Vagy kuka és ennyi volt?

2012. dec. 17. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vízzel...
2012. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, de nem mertem felhígítani, azt olvastam valahol hogy csakis desztillált vízzel lehet.
2012. dec. 17. 18:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon beszáradt,akkor vízzel se lehet már.Vagyis,ha már vízzel se megy,akkor semmivel.
2012. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Annyira nincs beszáradva, csak már csúnya felülete lesz ahogy festek vele.
2012. dec. 17. 18:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz már belőle kihozni "minőségi" festéket(hiába kevergeted vízzel),akkor jobb ha másikat veszel.Meg ha eladásra készíted,akkor amúgy is csak minőségi terméket szabad kiadni az embernek a kezéből.
2012. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2%
Baromi profi lehetsz, ha még azt sem tudod, hogy az anyag, amit használsz, hogy működik! Gratulálok... biztos ennyire minőségiek az "ékszerek" is. :(
2012. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szeretem az ekkora önelégült bunkó embereket!! Gratulálok! Tisztába vagyok, hogy víz alapú, ezért vízzel hígítható, csak valahol azt olvastam, hogy csak desztillált vízzel lehet, de nem értem mit magyarázkodok, de biztos sokkal profibb vagy :D Röhej!!
2012. dec. 17. 21:21
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sokkal.. nem mellesleg, tudom, hogy mit tud az anyag, amivel dolgozok. Ugyanis anélkül nem lehet minőségi munkát végezni.
2012. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor gratulálok Neked :) Csak így tovább!! :D
2012. dec. 17. 21:27
 10/13 anonim ***** válasza:
5%
Köszönöm, igyekszem. Remélem, te is megfogadod a tanácsot, hogy mielőtt elkezdesz valamivel dolgozni, megnézed, hogy hogy kell.
2012. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!