Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágító, hogyan vehetném rá?

Fültágító, hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés
Valószinüleg többségetek csak röhög ezen a kérdésen de azért felteszem. Hogyan vehetnémrá anyám, hogy megengedje, hogy kitágítsam a fülem mielőtt bárkiis rámfogná nem divatból szeretném és nemis ugy hogy na 5 mili és énvagyok a divatember hanem vagy 30 mili mert nekem ez tetszik és valószinüleg ezis fog vagy beérném én 20 alis valami ötlet hogy vehetném rá? (tudom volt helyesírási hibám nemkell szólni illetve tudom, hogy az emberek 90%-a szerint undoritó tömegcucc)14f

2012. dec. 17. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nem rávenni kell, hanem megértetni vele

Amikor 15 éves voltam akkor kíváncsi voltam min alapszik az egész, szóltam muternak hogy mit akarok, azt mondta de meg fogom bánni mondom neki még bele sem kezdtem


Nyáron meglett a fülbevaló(ez is egy nagyobb mizéria volt) és 1hónapra rá 5mm-s tágító rögtön, egy ideig nem növeltem rajta, majd 16éves koromtól egészen 18 éves koromig folyamatosan növeltem a fülem méretét nem volt megállás 24mm-ig mentem vele, és meg is szerettem megse válnék tőle mostmár


Te tudod hogy reagálna muterod, ha csak kiabál akkor vágj bele, viszont ha elver meg kiszedi a füledből, az már nehezebb ügy

Egyáltalán megkérdezted már mit szólna hozzá?

20/F

2012. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig csak azt hajtogatja, hogy várjak vele de nemmondja meddig egyébként nehéz lenne ugy belevágni mivel nincs kilyukasztva meg nemszeretnék nagyon veszekednise hogy értetted hogy megértetni?
2012. dec. 17. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt kitágítanád, nézd meg TheStevenClarke videóit a YouTube-on. Ő komolyan csinálta, aztán visszavarratta. Jó fülei voltak, kitágíttatta, de rájött, hogy sehova sem fogják így felvenni suliba és dolgozni. Összevarratta, és szuper jó füleket csináltak neki. Asszem többet nem tágítja ki.
2012. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 supra01 ***** válasza:

Szia!

Ez kényes téma. A szüleid persze, hogy nem támogatják, mivel nem egy szép látvány annak, akinek nem tetszik. Szokatlan kinézete van.

Egy jó dolog van, hogy ha megunod, akkor varrathatod a füledet, és valamennyire helyre lehet tenni, persze gondolom jó orvos kell hozzá, meg valamennyi pénz.

Még csak 14 vagy, szóval ők mondják meg, hogy mit csinálhatsz. Majd ha a magad lábán állsz, akkor azt csinálsz amit akarsz.

Persze tudom, te most akarsz tágítani, nem 10 év múlva.

Javaslom, beszélj a szüleiddel, hogy miért nem akarják.

Ha csak azért, mert a füled szétba..od, arra ott az érv, hogy visszavarratható.

Ha az, mert nekik nem tetszik, akkor meg lehet győzni őket, hogy te így érzed majd jól magad, és így a suliban is minimum egy jeggyel javítasz, és mától plusz feladatokat vállalsz otthon. Mert ugye valamit valamiért.

Ha kategorikusan megtiltják, akkor le kell fogadnod.

Vársz.

Szerintem 20-25 mm-ig nagyon jól néz ki, de csak akinek stílusa, és akinek az arca is olyan, hogy megy hozzá.

Szar érzés, hogy nem csináltathatod meg, elhiszem.Majd írj a fejleményekről.

2012. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de kezd nevetségessé válni ez a téma. Igen Afrikában a gyerekeknek is van, de ne hasonlítsuk már magunkat Afrikához! Ott komoly jelentése van, de itt.. Szégyen! Legközelebb mi lesz? Már gyerekkorban fülbevaló helyett is fültágítót akar majd mindenki? Félreértés ne essék, nekem is van de nem 14 évesen kezdtem.. Ha a szüleid nem egyeznek bele várj vele!
2012. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak van fültágítója, nem annyira nagy, 16-os, és volt, hogy ezért nem vették fel egy munkahelyre dolgozni. Nem mondták ki konkrétan, de burkoltan célozgattak rá. Én hiába mondogatom neki, hogy vegye ki, legalább ez legyen tanulópénz, meg amúgy se szép, nem hajlandó. Akkor vállalja a következményeket.
2012. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom a barátodat de tisztelem azért mert kiáll az ízlése mellet amugy szép a tágesz 16-30 ig mondd meg neki h nevegyeki amig tetszikneki semmi pénzért.
2012. dec. 19. 21:47
 8/8 anonim válasza:

Nem aktuális a téma, de azért hagyok itt egy kommentet a saját tapasztalataimról, hátha valakinek még hasznos lehet.

26 éves vagyok, 14 éves korom óta van fültágítóm (12 mm). Imádom, sosem akarok megválni tőle. Szerintem már kinőttem volna, ha úgy van.

Villamosmérnökire jártam, 3 éve dolgozom teljes állásban, előtte gyakornok voltam 2 cégnél is. Soha sehol nem csináltak belőle ügyet. Szerencsére már nem annyira maradi világban élünk.

Volt, ahol egy magas pozícióban lévő menedzsernek is orrkarikája volt.

Arra azért figyelek, hogy interjún tömör bőrszínű tágítót tegyek be. Nem titkolom, nyilván az is látszik, de úgy gondolom, hogy ott és akkor az alkalomnak az a megfelelő viselet.

Kíváncsi lennék, hogy a kedves kérdező végül tágította-e a fülét és ha igen, megvan-e még neki, illetve most mit gondol erről. :)

2020. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!