Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy csináljátok lányok?...

Hogy csináljátok lányok? (alapozó)

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, hogy azok a lányok, akik alapozót használnak vagy esetleg színezett hidratálókrémet,BB krémet és barátjuk van hogy a csudába nem kenik őket össze, amikor csókoloznak vagy ölelkeznek,összebújnak.

Én színezett hidratálókrémet használok, abból is egy keveset, mert a hideg miatt kiszárad a bőröm és kipirododik.A sálam ahogy hozzáér az államhoz krémes lesz, amikor kifújom az orromat, akkor pedig a krém fele a zsebkendőre kerül.Nem értem hogy csináljátok.:D

Nem tudom, hogy van-e bármi köze ehhez a dolgohoz annak, hogy milyen minőségű színezett hidratálókrémet használok, de azért elmondom, hogy nem ilyen olcsó drogériás,ez tényleg minőségi(Sleek)és egy lehelletyni púder is teszek rá ecsettel.Na igen.. Szóval ?:D



2012. dec. 18. 12:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Reggel sminkelek, napközben dolgozom, mikor hazaérek, rögtön lemosom a kencét és úgy bújunk össze. Ha felnősz, megérted.
2012. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha hazaérek én is lemosom,de napközben amíg ilyen idő van meg se puszilhat ? :D D: kegyetlen világ.
2012. dec. 18. 12:29
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha a ti "kapcsolatotokban" ez a legnagyobb probléma, akkor gratulálok. Menstruálsz már egyáltalán?
2012. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen már menstruálok.Nem ez a legnagyobb probléma a "kapcsolatunkban", csak egyszerűen kellemetlen ha véletlenül összekenem mondjuk a kabátját.

Imádom az embereket:D csak azért írnak kommentet, hogy bele köthessen a kérdezőbe.Tényleg szórakoztató :D

2012. dec. 18. 12:37
 5/20 anonim ***** válasza:
1%
Inkább figyelj, mit mond a tanítóbácsi, mert még a végén beír egy egyest!
2012. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

*köthessenek.

Jó.:D Figyelni fogok! Remélem most örülsz a fejednek, de majd ha felnövök megértem...:D

2012. dec. 18. 12:45
 7/20 anonim ***** válasza:
meg kell tanulni vigyázni a sminkre vagy veszel olyan drágát, amit nem kenődik
2012. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért fikázzátok a kérdezőt.

Én is tapasztaltam ilyet, hogy kifújtam az orrom, lejött az alap róla vagy a magas nyakú felsőm olyan lett nyaknál. Vagy itt-ott picit hámlott az arcom, mert kiszáradt a hidegben, az csúnyán kiütött, hiába kentem előtte hidratálóval. Arról nem is beszélve, hogy kánikulában elviselhetetlen.

3-4x vittem fel alapozót életemben, de akkor hozzá se mertem nyúlni az arcomhoz.

Engem is érdekel a válasz a feltett kérdésre.


26/N

2012. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy mi a gondod, és én pont ezért nem használok alapozót, meg mást sem hétköznapokra. Mert számomra kényelmetlen volt, nem mertem orrot fújni, a barátom is panaszkodott rá, hogy "keserű" vagyok, és minek kenem magamra... Olyan, mintha maszkban lennék egész nap, és összekenek vele mindent. Annyival meg nem szebb szerintem a bőröm tőle, hogy megérje használni.
2012. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

válasz: alapozót használok, a barátomat sosem kenem össze, orrkifújásnál viszont lejön egy pici az alapozóból. lehet hogy te túl vastagon kened fel magadnak a krémet/alapozót, vagy túl zsíros a bőröd vagy a cucc. szerintem használj könnyebb állagút.

OFF: akkor kezdenek el fikázni valakit, mikor a legelső barom bunkó válaszoló odavet valami tahóságot. 1. a kérdező meg sem említette, hány éves; 2. egy egyszerű kérdést tett fel, amire egyszerű, néhány szóból vagy mondatból álló a válasz.

2012. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!