Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó minőségű alapozót...

Milyen jó minőségű alapozót ajánlanátok érzékeny hófehér bőrre?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy jó minőségű alapozót ami természetesen hat. A bőröm nagyon érzékeny és hófehér.Remélem tudtok segíteni. Köszönöm.
2012. dec. 19. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt az alapozót használom. Nagyon imádom. Tartós, jó a fedése, kellemes állagú nem érzem hogy az arcomon van.

2000 Ft ért vettem (egyébként 4000 ftot körüli) nagyon megérte, és még eredeti árán is meg fogom venni. Van nagyon világos árnyalati is, nekem is elég halvány a bőröm és azt használom.

Remélem segítettem! :)

2012. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp kipróbálom :)
2012. dec. 19. 11:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ajánlom neked a BB krémeket. Nekem nagyon bejöttek mert hidratáló krémek is egyben. Egyre több márka jön ki vele. Garnier, Loreal, Nivea. Valamelyikben biztos van nagyon világos.
2012. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én is ajánlom a Garnier BB krémet. Nekem is elég fehér a bőröm. Nekem az Essence alapozó is bevált. :D

[link]

2012. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Garnier BB egyáltalán nem világos. Nekem is hófehér bőröm van, szinte lehetelen rá bármit is találni. Essence PureSkin BB krémje volt jó meg Skin79 hot pink, MAC studio fix-ből a legvilágosabb. Semmi rendes drogériás alapozó nem vált be. Bár azok nem is jó minőségűek.
2012. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Garnier BB tényleg nem világos. Én a folyékony alapozók közül a Max Factort szeretem. A Color Adaptból és a Facefinityből használom a legvilágosabbat. A Color Adapt talán leheletnyit világosabb, viszont a Facefinitynek erősebb a fedése. Szerintem érdemes megnézni őket, a Rossmannban most péntekig 1999 Ft mindegyik, amúgy meg 4000-4500.
2012. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is Maybelline Affinton-t akartam ajánlani, de látom, megelőztek :)
2012. dec. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. dec. 27. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!