Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A tripla spirál piercingemről...

A tripla spirál piercingemről honnan tudom hogy mekkora?

Figyelt kérdés

Elvileg "8-as" a jelenlegi, és "6-os" lenne a rendes méretem. Mikor szúrta a piercinges csávó direkt nagyobbal szúrta, hogy ha bedagad a fülem akkor ne dagadjon rá a piercingre. Ez volt MÁJUSBAN. Azóta kellett volna jönnie a kisebb méretűnek, de se híre se hamva. Mindig mikor megyek a faszihoz hogy tartozik egy cserével, mindig azt mondja hogy nem jött a csomaggal nem tudja mért, nem válaszoltak az email-jére, azt írták hogy következő csomagban benne lesz, jöjjek következő héten, megyek következő héten, hát nincs a csomagban és nem tudja miért.

Szóval más piercingesnél szeretnék venni. De a városban nincs több piercinges, és a környéken meg nem adnak ilyet. Pesten bátyám megvenné nekem, de a méret úgy van hogy 10 mm, 8 mm stb, és nem tudom hogy ez a "6-os méret" mit takar számomra. Valaki help?



2012. dec. 21. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy neked most 8-as van az azt jelenti, hogy 1,8 mm az atmeröje az ekszernek. 1,6 mm-est keressen tesod neked ez a 6-os,de sajnos ezt sok ekszer üzletben nem is tudjak hogy micsoda (tapasztalat), ezert inkabb tetovalo szalonba menjen be tesod, ott fogjak tudni.
2012. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez a 10mm meg 8mm mit jelent? Amúgy nagyon köszönöm a válaszodat!!
2012. dec. 21. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ez attol függ, hogy milyen piercing.

Lehet az ekszer atmeröje, ha egyenes, spiral vagy karika akkor a kör atmeröje, de lehet a golyo atmeröje is.

2012. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt van, ilyen kellene nekem: [link]

De még mindig nem tudom, hogy a méret mire vonatkozik, és az alapján melyik kellene nekem. :S

2012. dec. 22. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
A golyo atmeröje a 10mm vagy a 8 mm. Mivel csak 1,6-os piercing ajanlom a 8-asat, szerintem a 10 mm-es mar "ormotlanul" nagy lesz hozza. Nagyon szivesen, barmikor :)
2012. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!
2012. dec. 22. 18:11
 7/7 anonim válasza:
Rosszul mondta aki eddig válaszolt, ha még aktuális akkor a 8, 10 mm azt jelenti hogy mekkora az átmérője a piercingnek.
2013. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!