Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lecsavarós, csillogó, vékony...

Lecsavarós, csillogó, vékony eyelinert hogy kell használni? És mi a magyar neve?

Figyelt kérdés

Vízvonalba vagy a szempillák tövébe kell felvinni?

Valamint másik kérdés: egy normál szemceruzával (pl. fekete) ki kell húznom a megfelelő részt először, és utána tegyem rá ezt a csillogósat? Vagy csak önmagában kell használni?



2012. dec. 25. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Csillogós szemtus a neve. Úgy használod, ahogy neked tetszik.
2012. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Alul nem használunk szemhéjtust. Szemhéjra tedd a tust, alul a szempillák tövét és a vízvonalat szemceruzával húzd ki.
2012. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második, nem mondta, hogy alulra akarja, felül is ki lehet szemceruzával húzni a szemet, ki így szereti, ki tussal.
2012. dec. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Harmadik, a vízvonal tudtommal alul van. A kérdés úgy szólt, hogy oda kell-e felvinni az eyelinert (tust) vagy a szempillák tövébe.

Az viszont igaz, hogy ceruzával is meg lehet húzni a tusvonalat. Én is így csinálom, tussal sosem sikerült.


Amúgy Kérdező, ha a csillámos tus színtelen, akkor húzhatsz más színnel vonalat és arra viszed fel a csillámost, de felviheted simán is.

2012. dec. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Tényleg, tus a neve :) Nem vagyok egy nagy sminkes. Akkor alulra ne.


"szempillák tövét és a vízvonalat szemceruzával húzd ki"

Mind a kettőt? Vagy úgy érted, hogy vagy a vízvonalat vagy a szempillák tövét?

2012. dec. 26. 06:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Az alsó szempillák tövét és a vízvonalat :)
2012. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
A felső szempillák tövében is van vízvonal ha már itt tartuk, de a lényeg, hogy alul tényleg ne húzd ki se a szempillatöveket, se a vízvonalat szemhélytussal. Ha szemceruzával kihúzod a szemed, akkor először nézd meg, hogy milyen a szemformád. Ha nagy szemeid vannak, akkor kihúzhatod a vízvonalat is és a szempillatöveket is, de amikor a szempillatöveket kihúzod azt vékonyan, és ne húzd meg a vonalat teljesen a belső szemzugig, mert szerintem az már nagyon sok, és a szempillatöveknél finoman elsatírozhatod a szemceruzát (fülpucoló), mert szebb lesz. Ha kisebb, szűkebb szemeid vannak, akkor a vízvonalat ne húzd ki, mert még kisebbnek látszik majd a szemed. Felül meg csak simán kihúzod a szemed feketével, nem túl vastagon és arra ráhúzod a csillámos szemhálytust :) De igazából az is elég lehet ha alul egyáltalán nem húzod kis a szemed, csak a szempilláidat fested ki, de akkor a szemhélyadon szépnek kell lennie a szemceruza vonalának.
2012. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, én eddig ha csináltam, alul vagy csak a vízvonalat húztam ki szemceruzával, vagy a szempillák tövét, de a kettőt együtt nem. A nők (főleg a nagy szeműek) akkor alul mind a két helyen ki szokták húzni?
2012. dec. 26. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a környezetemben sok olyan lányt látok, aki csak a vízvonalat húzza ki, de szerintem az nem valami szép, szóval ha már kihúzod, akkor vagy mindkettőt, vagy csak a szempillatövet.

De a lényeg hogy ha így néz ki akkor inkább mosd le. [link]

2012. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!