Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért látom majdnem minden...

Miért látom majdnem minden magyar nőn mostanság ezeket a vékony, nagy karika fülbevalókat? Ez valami új divat?

Figyelt kérdés

Nemcsak fiatalokon látom hanem idősebb(40+) korosztályon is.

Miért van ez?Olyan közönséges.

Vagy ez valami magyar ribi style?


2010. szept. 25. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
szerintem meg nem közönséges hanem cigányos hogy kimondjam a tiszta igazságot!Meg egy kicsit k*vás is!!
2010. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
újra divattbe jött? nállunk ez 1-2 évvel ezelőt volt divat.. nekem nem tetszik, és nem is áll jól.. :)
2010. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Újra visszajött a divatba? Pffff. Nekem nagyon nem tetszik, már tinikoromban is irtóztam tőlük. A kisebb karika még elmegy, de ezek a batár nagyok... hááát... sztem senkinek sem áll igazán jól (leengedett hajhoz kifejezetten gáz, összefogott hajhoz meg szinte mindig sokkal jobb egy lógós, ha vki szeretne hangsúlyos fülbevalót hordani)... főleg ha strasszos, csicsás, ízléstelen ruhákkal párosítják, mert általában ilyen stílusú csajokon látom.


21/l

2010. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
papagáj parkoló... undorító
2010. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én most vettem eredeti guess karika fülbevalót....
2010. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Mutatnátok róla képeket?
2010. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi számít nagynak? Mert én is hordok karika fülbevalót, mondhatni nekem csak az áll jól,mivel hosszúkás a fejem, és nagyon hosszú a nyakam. Van a nagyon picitől elkezdve a 6 cm átmérőjű nagyságig. De nagyobb nincs. A hosszú lógós pedig túl elegáns egy hétköznapra.
2010. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!