Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Néhány napja helix piercinget...

Néhány napja helix piercinget lövettem, és most nem tudok azon a felemen aludni, mert annyira fáj. Nektek mennyi idő után lett jobb?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vicc fél év.. amit meg kicsit lejebb követtem az meg 3 hónap..
2012. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem porcban összesen 4 van, de szúrva lett mind. Az első pár napban legszívesebben falnak mentem volna, de kb 3 hét után rendbe jöttek annyira, hogy ne fájjanak.
2012. dec. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én lassan 2 hónapja lövettem, hát 1 hónapig nem igen aludtam rajta mert begyulladt. de még ma is néha fáj ha ráfekszek. több hónap a gyógyulás
2012. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. dec. 30. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Fél év kb.

Nekem sok fülpiercingem van, amit lövettem, az szerintem soha nem lesz az igazi, az mindig érzékeny, amit szúrattam az szépen begyógyult 3-6 hónap alatt. (eltérhet a gyógyulási idő, nekem mind máshogy gyógyult)

2012. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Pedig simán lehet fél év is a gyógyulási idő.Nekem kb 1 éve van meg és annyi ideig gyógyult nekem is,sőt van h még a mai nap is begyullad ha pl azon a felemen alszom. 18/L
2013. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 8 hónap után tudok rajta kényelmesen aludni , úgy hogy észre sem veszem hogy ott van
2013. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!