Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tágítsam a fülemet?

Hogyan tágítsam a fülemet?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem fogpiszkálóval. Mikor tegyek be nagyobb dolgot és mit? Valaki le tudná írni sorrendben a tárgyakat hogy mikkel tágította? Ja és mivel kenjem?

2012. dec. 30. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én autógumit használtam, 1 héttel a fülpiszkáló után cseréltem ki. Egy kicsit fájdalmas volt behelyezni, de utána kellően kitágult a fülem. Pár nap múlva rakom be a következőt, ami nevezetesen egy malomkerék.
2012. dec. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
létezik olyan,hogy fültágító...bemész egy fülbevalóshoz,vagy piercingeshez,és az a megfelelő méretűt adja,majd megmondja,hogy utána milyent vagyél.persze...fogpiszkáló.a füled tágításkor begyulladhat még a normális fültágító esetén is.nem vagy normális..:s
2012. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sokan megakarják úszni a fültágítók árát hisz 2-3 ezret is elkérhetnek érte.. amúgy fát semmiképp se rakj a füledbe mert megszívja magát, nem gyógyul be rendesen stb. én a műanyagot ajánlom pl a tollból kiszeded azt a vékonyka kis rudat.. nemtom mi a neve, és azt úgy vágod el, hogy hegyes legyen. amúgy nemtudom neked mennyire dagadt meg a füled vagy gennyedzik.e de nekem egyből 4 mm esre tágították, rögtön bökés után. én úgy pihentettem 2 hétig, mielőtt továbbtágítottam de általában 4-7 nap elég ahhoz hogy begyógyuljon nagyából, és pár milivel tovább haladhass;)mondom a kreativitásodra van bízva mit használsz csak műanyag legyen mindenképp vagy maximum üveg. kenegetni semmiképp se krémmel, mert nekem attól mégjobban begyulladt. ajánlok valami alkoholtartalmú fertőtlenítőszert, vagy akár az alkoholt is. rohadtúl csíphet, viszont nem fog elfertőződni. én pl úgy csinálom hogy az új "tárgy"/tágesz berakása előtt a fülemet is, és amit belerakok azt is átkenem alkoholos kézfertőtlenítő gél-lel vagy mi az, és így könnyebben becsúszik, és nemis fáj annyira. ez csak az én módszerem,de sok haverom ígycsinálja úgyhogy sok sikert, hajrá:D bocs h sokatírtam;)
2012. dec. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az utálkozóknak viszontlátásra... neked meg köszönöm:)
2012. dec. 30. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!