Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendeltetek már a 2mbeauty...

Rendeltetek már a 2mbeauty webáruházából?

Figyelt kérdés
2 hete rendeltem onnan, és még nem jött meg a csomag, írtam nekik levelet arra se válaszolnak. milyen dolog ez? majdnem 10ezer forint értékűt rendeltem, még jó hogy nem kell előre fizetni. csalódott vagyok, többet nem rendelek onnan pedig csak ott kapható az amit rendeltem
2013. jan. 3. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
nem rendeltem, bemegyek az üzletükbe. amúgy mit rendeltél, ami nem kapható máshol?
2013. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én sajnos messze nem pesti vagyok nem tehetem meg hogy bemenjek :( Essie körömlakkokat, eddig nem találtam máshol csak itt
2013. jan. 3. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
ja, értem. én mondjuk nem használok lakkot már vagy öt éve, szóval azokat nem is néztem soha. a weboldalukon kell lennie telefonszámnak, hívd fel őket. mert lehet, hogy nem is dolgoztak a két ünnep között, akkor azért nem küldték a cuccot.
2013. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az oké, hogy nem dolgoztak, de 2 hete rendeltem, és legalább annyi lehetne bennük hogy visszaírnak az emailra. fel fogom hívni őket de még várok nem akarok túl rányomós lenni :)
2013. jan. 3. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, ismerve a cég főnökét.... szal ne várj az emiles válaszra :D Nem tartom valószínűnek ugyanis, hogy megérkezik.
2013. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem érkezik meg a csomag? miért nem?
2013. jan. 3. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:
a válasz email nem fog megérkezni. a csomagra még van esélyed.
2013. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem érkezett meg a csomag mert az ünnepek környékén rendeltél. És fönt van az oldalukon hogy azokat a rendeléseket amely 2012 dec 20 után rendelnek leghamarabb január 8 kor szállítják. Én már 5 ször rendeltem és mindig megérkezett! Egyszer mikor az ünnepekor rendeltem én is akkor azt hiszem 3 -4 hetet vártam.


Remélem segítettem ! :)

2013. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a 20-tól rendelt dolgokat 27-én adták fel, de gondoltam rá most hogy lehet csak jövőhéten küldik. Köszönöm a választ :)
2013. jan. 4. 17:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Nevetségesek ezek, a csomag még mindig sehol.. többször hívtam őket, ígérgetik hogy majd jövőhéten, ez megy 3 hete. Az biztos, hogy soha többé nem rendelek innen, és nem ajánlom másnak se
2013. jan. 22. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!