Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit jelent a hangulatgyűrűm...

Mit jelent a hangulatgyűrűm színe?

Figyelt kérdés

Kaptam egy hangulatgyűrűt, több helyen is olvastam, hogy mit jelentenek a konkrét színek, de nekem nagyon sok színből áll, sok sötétkék, zöld, delfines mintájú, körülötte sárgás-világosbarnás, és van ahol lila, de összefolyva az egész, elég szkeptikus vagyok az ilyen dolgokban, de szeretek mindent kipróbálni. Valamint a mintájának a színe is változik, egyszer világosabb sárgás, van hogy arany színű, van, hogy barnás...ez normális?

17/L



2013. jan. 4. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

semmit, csak a testhőd változását


talán a te anyukádnak is volt régebben olyan homlokra nyomós lázmérő-csíkja


az pont ezen az elven működik


nézd meg, hogy a radiátoron vagy a hűtőben hogy változik a színe, ennyi az egész, semmi hangulat

2013. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenem nekem is volt, csak medálban.

Én rájöttem, hogy hő hatására változik a színe, tedd rá a radiátorra, aztán hideg víz alá, ilyesmi, látni fogod. Nem hinném, hogy ennek köz lenne a hangulathoz, ez csak marketing.

2013. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
csúnya vagy, és szeretnél jobban kinézni
2013. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Arra rájöttem én is, hogy a hő hatására változik, csak abban kételkedtem, hogy ennek bármi köze is van a hangulatomhoz...

Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 4. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
hát maximum annyi, hogy ha ideges vagy, és kihűl a kezed, vagy épp izgatott és felmelegszik....de leszűrni belőle következtetéseket butaság.
2013. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az van, hogy az emberi test hőméséklete egyes érzelmek hatására megváltozik, ennek az alapja a hangulatgyűrű működése. ha szerelmes vagy ideges vagy, a tested felmelegszik, így a hangulatgyűrű besárgul, belzöldül, ha szomorú vagy, vagy félsz, a gyűrűnek hideg színe lesz. szóval nem jól hiszitek azt, hogy ez hülyeség, mert van köze az érzelmekhez, csak éppen tényleg semmi értelme az egésznek... :)
2014. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

fekete-steresszes


barna- fél


sárga-ideges


zöld-vegyes érzelmek


kék-normális


lila-nyugodt


sötétbarna-ok,nem ok határán


világosabb barna-király


sötétebb sárga-szerelmes


sötét zöld-romantikus


sötét kék-szenvedélyes


sötét lila-nagyon boldog

2015. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
*stresszes
2015. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én bevittem szaunába ott fekete volt. Észrevettem ha hidegebb van zöldes, ha forró víz, akkor kék lesz. Ha közepes lila. És kint volt, hogy egyszer sárgásbarna volt, esőben. Szóval inkább időjárásra változik, mint hangulatra.
2017. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És kipróbáltam jéghideg csapvízre, az is fekete.
2017. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!