Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Manhattan-t miért istenítik,...

A Manhattan-t miért istenítik, amikor egy rakás ****?

Figyelt kérdés

Mindenkitől hallom, hogy a minőségibb sminkek közé tartozik, a Loreál-hoz hasonló, árban minőségben. Hát árban tényleg, de minőségileg.... Volt már régebben Manhattan alapozóm, semmit sem ért.. Most úgy döntöttem, hogy kipróbálok egy púdert is. Borzasztó. Szép barnának látszik, de amint felkentem narancssárga.. És ráadásul nem is oszlik szépen, hanem ilyen tömör.. Undorító.

Csak nekem nem használ? Ti szeretitek?


2013. jan. 5. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem olyan jó márka, én kb. az Essence és a Catrice márkákhoz hasonlítanám.

A szájfénye nagyon jó, azt imádom.

2013. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy manhattan púderem. Én szeretem, mert van egy kis fedése, tök jól mattít, és nincs olyan por kinézete az arcomon. Ráadásul végre sikerült eltalálnom a tökéletes árnyalatot.
2013. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek bejön, van akinek nem... Én a körömlakkokat ismerem jobban, nagyon szépek a színek az üvegen át, de nem valami telítettek, kb 5 réteg kell hogy jó legyen a fedés! Aztán másnap már kezdődik a pattogás. Határozottan nem tartós!
2013. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor vettem egyet a régi Clearface stiftes korrektorból, de rettenet rossz. Nem fed semmit és nagyon ragacsos, nem is lehet normálisan eloszlatni. Viszont van 2 szájfényem, a long-lasting tényleg nagyon tartós, meg Waterflash van, az is a kedvenceim között van.
2013. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, mondjuk alapozót és púdert pont nem ebből a márkából veszek, de minden mást(szempillaspirál, szemcerka, szemhéjpúder, rúzs, szájfény) igen, és nagyon jók szerintem.
2013. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi válik be. Mondjuk a Loreállal semmiképp nem raknám egy kategóriába. A manhattan inkább egy középkategóriás, közepes minőségű márka. Az essence-nél, miss sportynál és ilyesmiknél valamivel jobb, de nem egy Loreál szintű az biztos.
2013. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!