Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lett ilyen bőre, tud itt...

Hogy lett ilyen bőre, tud itt valaki németül?

Figyelt kérdés

[link]

1. és 2. arckép... Oké hogy használta ezt az alapozót, de mást is használt előtte vagy utána? Vagy ennyire jól fed ez az alapozó? Mit ír róla?



2012. dec. 19. 20:30
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ez csak az alapozó.:) A szeplők (vagy valami olyasmi) és a homlokán a pattanás is látszik azért a 2. képen is. Amúgy. Essence stay all day alapozó. 1000 valamennyi. kb 1200-1500 dm-ben. Nekem nagyon bevált! Azóta egyre több ismerősöm ilyet kezdett el használni.
2012. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rákent minden ilyen sz@rt

[link]

2012. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 1. képen csak a szeme van kifestve, a másodikon pedig bár azzal az alapozóval. azt írja elég púderes és nehéz elkenni.

Szépen eltünteti a pattanásokat, karikákat meg a csillogást is. Azt írja hogy nem bír ki egy egész napot, 4-5 óránként fel kell kennie.

2012. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Essence Stay all dayről még nem láttam tesztet sehol... mármint normális tesztet. Csak olyat ahol tökéletes bőrű csajok felkenik és tökéletesek lesznek... milyen meglepő. :I Nekem sok bőrhibám van, szeplők is, bár nem annyira sötétek, de szeretnék mindent elfedni. Nem tudom mit használjak ami megfizethető árkategóriában van.
2012. dec. 19. 21:04
 5/5 anonim válasza:
Nekem van manhattam mattító alapozóm, bár az enyém fekete tubusú, és a dm-ben lehet kapni, de az biztos hogy csak ajánlani tudom mindenkinek, fed olyan jól, ahogy az a blogos képeken is látszik, elég belőle kevés is, és azt gondolom korrekt ár tartozik hozzá
2012. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!