Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szürkés-zöld szemhez és...

Szürkés-zöld szemhez és világos-szőkésbarna hajhoz milyen smink ajánlott?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A fakólila, és a szürke jól áll hozzá de a legtöbb embert öregíti, bár ez nem mindenkire igaz, ki lehet próbálni. Ajánlom a zöld és oliva színeket, esetleg az óaranyat...az a baj, hogy a bőrszínedről nem írtál...:( A szemed zöld, világosbarna, és fekete, szemceruzáva húzhatod ki. Zöld füstös technikával készült festés nagyon jól tud kinézni...
2008. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia. barna bőrű vagyok, könnyen megfog a nap, és szerencsére barnulok és nem égek :)

köszi a válaszodat

2008. máj. 31. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Zöldes személypúder, a szemöldök alatt világossal színezve.

Én nagyon szeretem a tusos megoldást, amikor a szemhéjad fölött kihúzod, cicás lesz a szemed. + szempillaspirál.

Ha viszont a szemhéjad kifested, akkor elég gy színtelen szájfény, nem kell erős rúzs

2008. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2008. jún. 1. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemhéjadat kend be finoman narancssárgára, fekete szempillafestéket is használj! Valamint pasztellrózsaszín rúzs/szájfény is jól jön!
2018. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!