Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos vörösből szőkésbarna?...

Világos vörösből szőkésbarna? (linkekkel) SOS!

Figyelt kérdés

Szerintetek ilyen vörösből: [link] (az enyém már kopott eléggé, rezesebb)vagy ilyesmi: [link] ezzel a festékkel: [link] , lehet szőkésbarna, barna? Milyen lenne?

Vagy ajánlanátok esetleg mást?


2011. ápr. 18. 20:19
 1/8 anonim válasza:
huh ez jó kérdés. nem fogná be teljesen.meg a barnával az a csalóka,hogy nem mindig olyan lesz mint a dobozon. nekem festéskor sötét lett mindig nagyon, aztán 3 hét múlva lett hasonló, mint a dobozon.milyen hajszínt szeretnél pontosan?
2011. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezzel nem lesz olyan. Hamvas 7-es árnyalattal fesd be, és utána hamvasító samponnal kell mosnod (ami indigó színű és ősz hajra árulják), hogy 2-3 festés után ilyen legyen. Asszem 7.1-est kéne találnod, az a hamvas.

És nem biztos, hogy a color naturals elég erős, bár nézd meg, ha nem ammóniamentes, akkor lehet jó lesz.

Eleinte kicsit sötétebb lesz a hajad, főleg a hamvasító is sötétít egy kicsit rajta, de majd fakul, ne ijedj meg (eleinte egészen sötét barnának fog tűnni, de ha világosabbal fested, akkor meg ronda lesz).

Amúgy mindenképpen garnier (vagy loreal) márkát válassz.

Először lesz egy kis vöröses-sárgás fénye a hajadnak, de pont ezért fogod hamvassal festeni, hogy kicsit ellensúlyozd, mert ha a sima 7-essel befested, akkor sötétebb lesz ugyan, de határozottan vörös.

Hidd el, ha valamiben, akkor a vörösből barna festésben hihetetlen tapasztalattal rendelkezem (meg fordítva is, bár az könnyebb).

2011. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából szőkésbarna színt szeretnék, hogy visszatérhessek az eredetihez.

Tudnátok linkelni olyat amilyet ajánlanátok?

Eddig is nagyon köszönöm.

2011. ápr. 18. 21:23
 4/8 A kérdező kommentje:
2: akkor nem ezt a festéket ajánlod? milyet válasszak?
2011. ápr. 18. 21:26
 5/8 A kérdező kommentje:
esetleg ez: [link] ??
2011. ápr. 18. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
A hamvas a kulcsszó, de ez valószínűleg az, mert 1-re végződik. Olyan hülyén vannak megoldva ezek a háztartási festék elnevezések...
2011. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megint én. Mindegy mit linkelünk, először kb ilyen színe lesz a hajadnak:

[link]

Legjobb esetben, de persze eleinte sötétebb.

De legyél felkészülve, hogy az első festés után nagyon átlátszik a vörös, és ilyesmi eredményt is kaphatsz:

[link]

vagy ilyet is:

[link]

És lehet, hogy sötétebb lesz sokkal.

Igazából a 2. verzió a legvalószínűb első festésre. Az az igazság, hogy a vörös pigmentet nem lehet leszívatni se nagyon, és igazából átlátszik bármilyen festék alól, tökéletesen nem fedi be semmi. Ezért lesz ilyen fura, hogy barna haj, de vörös fényű, pont mint a képen.

2011. ápr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

olyan festéket vettem, amilyet belinkeltem.

Majd elmondom, milyen lett.

Egyébként, amiket linkeltél, azok a színek tetszenek.

Szeretem a vöröst, vagy ahhoz hasonló, arra hajazó színeket, és csak azért váltok, mert nem igazán találtam olyan vöröset ami megmaradt volna több hétig nekem, nem találtam az igazit és mert hiányzik a szőkém.:)

2011. ápr. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!