Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan parfümöt, amiböl...

Tudtok olyan parfümöt, amiböl max.2fújás és érzödik ha elmennek mellettem?

Figyelt kérdés
És persze nem büdös..
2013. jan. 5. 13:47
 1/10 anonim válasza:
100%
Pink Sugar. Vattacukor illatú parfüm.azt biztos hogy lehet érezni, a többi illatot még nem próbáltam
2013. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.és hol lehet kapni? Mennyiért?
2013. jan. 5. 13:51
 3/10 Alexandra0908 ***** válasza:
100%
én az Avon-os parfümöket szeretem.reggel befújom magam és még este is érzik rajtam.
2013. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kb bármelyik minőségi eredeti parfüm produkálja a fent leírtakat. csak meg kell fizetni.
2013. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű parfümből egy fújás is elég.
2013. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
52%
Szerintem DM-be, Rossmannba is lehet kapni. Én a sárkány centerbe veszem, ott mindig van. Nem is olyan drága,kb 3000ft
2013. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért a minőségi parfüm garantált hatósugarát megcáfolnám... Én most kaptam ajándékba egy Calvin Klein parfümöt az USA-ból és max. 2 órát ha érzem magamon, pedig ezt a márkát a legnagyobb rosszindulattal sem lehet gagyinak nevezni ugye. A parfüm tartóssága amúgy az összetevőkön múlik főleg meg persze márkától is függ. Egy avonostól ne várhatsz olyan tartósságot mint egy Givenchy-től vagy egy Dior-tól. Egyébként nekem a legtartósabb parfümöm az YSL-Opium volt, de az szerintem elviselhetetlen. Túl is adtam rajta.
2013. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű, hogy mondok egy parfümöt ami mondjuk rajtam tartós. A helyzet az hogy minden ember bőrének más a "kémiája" és az egyes parfümök összetevői másképpen hatnak mindenkinél. Ha megfigyeled ugyanaz az illat különböző embereken másképpen érződik ha a bőrére kerül és ugyanazt az illatot két ember teljesen másképpen érezheti. Ugyanez igaz a tartósságra is, van olyan akin egy parfüm nagyon szépen kibontakozik és akár 12 órán keresztül is érezni lehet, de van akinek a bőre fél óra alatt "ledobja". Nincs más, ki kell tapasztalni hogy Neked személy szerint melyik illeszkedik a bőrödhöz igazán.
2013. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha feltűnő szexi parfümre vágysz akkor a töményebbeket,minőségit edp-t válassz pl.Nina Ricci Ricci Ricci-je van nekem.Már régóta megvan egy fújás egésznap tart és még másnap is érződik.Imádom az illatát.Néha kicsit soknak érzem ezért inkább alkalmanként és télen használom.
2013. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a Tessori de Oriente :White Musk parfümét használom, van tusfürdője , testápolója is. Nemhogy egész nap, de a hajamon még másnap is érzem, a kabátaim meg illatoznak tőle;)

Ja és 100ml talán 2.500 Ft. A Koala TRade Kft oldalán tudod megnézni.

2013. jan. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!