Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire jók a gold filled...

Mennyire jók a gold filled ékszerek, elsősorban gyűrűre gondolok?

Figyelt kérdés
Annyi ilyet láttam mostanában, hogy felkeltette a figyelmem. volt már valakinek ilyen? Vagy van? mi a vélemény róla, mennyire néz ki gagyinak vagy észre sem vehető?

2013. jan. 7. 10:26
 1/2 anonim válasza:
Én használom is ezeket az ékszereket. Egyáltalán nem gagyi. Már 2 éve megvan a Gold Filled nyakláncom és még mindig ugyanolyan fényes és gyönyörű! ;) Van egy ürge akitől mindig veszem, facebook oldala is van. Tamás Filled a neve. Ő nagyon sok félét árul.
2013. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tina105 válasza:

Nekem is van több ilyen ékszerem is, és nagyon szépek, nagyon szeretem őket.

Az igazi aranynak csak apró töredékébe kerülnek, és így lehet őket cserélgetni is.

Sajnos hallottam róla, hogy már hamisítják ezeket is, így fontos, hogy megbízható eladótól vásároljuk.

Én több helyről vásároltam már, de a Jófogáson GoldSilver ékszer nevű kereskedés minőségében eddig sosem csalódtam.

2017. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!