Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek érdemes venni a...

Szerintetek érdemes venni a Sárkány centerbe vagy az Ázsia centerbe szempillaspirált és púdert? Milyen minőségűek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én nem venném meg. Akkor annál már sokkal jobbak a drogériás termékek. Nekem ezekkel rossz tapasztalataim vannak, meg sok rosszat is hallottam róla. Ezektől a gagyibb termékekről nem lehet tudni mit kevernek bele. De te tudod egy próbát lehet megér mert attól hogy olcsó még lehet jó ...
2013. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem érdemes. A minőségnagyon rossz...tapasztalat...az egyik ismerősöm is ott vett és dobhatta ki.
2013. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!