Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért látom így magam? (több...

Miért látom így magam? (több lent! ) Valaki van még így?

Figyelt kérdés
Van mikor tök szépnek látom magam akkor mindig nagyobb is az önbizalmam, nyitottabb vagyok másokkal, jól érzem magam, de csomószor meg nem vagyok meg elégedve magammal (legtöbbször a hajammal meg a sminkemmel) és akkor teljesen magamba fordulok, utálok emberek között lenni, ha valaki rám néz rögtön az jön le hogy biztos azért mert csúnya vagyok.. utálom hogy már az hogy nem tetszik a hajam befolyásolja a hangulatomat meg hogy másokhoz hogy állok.. de még azon gondolkoztam hogy lehet úgy vagyok mint az anorexiások (nem bántom őket nem kell félre érteni) hogy már csont soványak de még mindig kövérnek látják magukat.. mert nálam is ez van hogy csúnyának látom magam de ha mástól megkérdezem hogy pl jó a hajam? (ami akkor nekem nem tetszik) ő azt mondja hogy mért ne lenne? nem tudom miért van ez... de annyira utálom hogy mindig van valami amivel nem vagyok megelégedve magam és már kb a legcsúnyább embert is szebbnek látom magamnál néha..

2013. jan. 8. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol a külsőddel, meg azzal hogy másoknak megfelelj, te legyél a legszebb. Egyáltalán nem is kéne foglalkoznod ezzel. Mármint reggel megcsinálod szépen magad, ahogy neked tetszik, majd ennyi. Nem kell egész nap ezen gondolkodni hogy jajj vajon elég jól áll így a hajam, meg vajon nem néz ki szarul a sminkem... tökre nem számít.
2013. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ennyit a külsőddel! Be kell, hogy valljam, néha én is vagyok így, hogy belenézek a tükörbe, és azt gondolom: Na, most szép vagyok! De ez normális, különösen, ha kamasz vagy. És ismétlem, ne foglalkozz mániákusan azzal, hogy tökéletes legyél, mert olyan nincs - aki pedig tökéletesnek néz ki, annak az arca 3-4 kg smink alá van rejtve.
2013. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom de egyszerűen nem birom ki.. suliba is folyton nézem magam... amúgy nem másoknak akarok elsősorban tetszeni hanem magamnak.. mert pl mások mondják hogy coffba jobb a hajam de nekem úgy nem tetszik és hiába mondaná mindenki hogy úgy legyen ha én nem érzem úgy jól magam meg nem tetszik úgy.. és ha magamnak tetszek akkor úgy érzem másoknak is.. de szerintem lehet ez már azért van mert mindig kihangsúlyozom magamon ami nem tetszik.. pl jól van kiszedve a szemöldököm de fél óráig nézem és találok benne valamit hogy nem jó... vagy mikor ki húzom a szemem akkor is hogy nemjó mert hogy jobban kéne kihúzni oldalt meg hogy ne olyan bent.. minden hülyeség :SS
2013. jan. 8. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
én teljesen megertelek nekem szinte pont ugyanez van. igazából 2 dolgot tudsz tenni: ad1 vagy elfeledkezel arról, a kis hibáról ami aznap elronthatná a kedved pl h nem olyan jo a hajad vagy a sminked és megpróbálod jól érezni magad vagy ad2 reggel a számodra legtökéletesebb sminket és hajat varázsolod és utána már nem kell vele aznap foglalkoznod, hogy valami nem jó rajtad, hiszen az olyan apró hibákat amiért te aggodsz mások észre sem veszik. hidd el, tapasztalat, ezt csak te látod magadon:)
2013. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
közi ezt most jó volt hallani :)
2013. jan. 8. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!