Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék venni egy karórát,...

Szeretnék venni egy karórát, de nem tudom, hogy jó lenne e rám . Nem szoktam órát hordani, sem karkötőt, így nem tudom a méretek (de ez most megtetszett).57cm az valójában hány cm-nek felel meg? Remélem valaki segít.

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy 57 cm az hány centinek felel meg?? Nyilván 57 cm-nek! Különben elmész, megnézed milyen a karodon és kész. De, egy órán hol van 57 cm-es valami?
2013. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz?

[link]

2013. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. igen pont erre gondoltam :)) csak újságban nem lehetett ennyire kivenni.ha jól látom akkor ez ilyen tekerős szerű . nem ? :D

1.amint írtam nem hordok órát sem karkötőt és így kicsit furcsáltam , hogy 57cm hosszú legyen egy óra szíja , de így most már minden világos . :D

köszi a válaszokat

2013. jan. 10. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
És hol lehet még ilyen órát találni? Amit tegnap belinkeltem, az az Avon katalógusban volt, de már nem lehet sajnos rendelni, pedig én is nagyon szeretnék ilyet. Annak idején azt mondják, volt a New Yorkerbe is hasonló, de én sehol sem találok.... :S Pedig nekem is nagyon bejön :)
2013. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a következőben van benne , nem tudom mikortól érvényes , szerintem jövőhéttől .
2013. jan. 11. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
tyűűűha de jó lenne :) nem is gondolkodnék rajta egy percet sem
2013. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!