Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy alap sminket hogyan lehet...

Egy alap sminket hogyan lehet elkészíteni?

Figyelt kérdés
Mindig kell alapozó, korrektor és púder? Milyen sorrendben kell alkalmazni és hogyan tudom kiválasztani a megfelelőt egy természetes sminkhez? :)
2013. jan. 13. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Korrektor, ha nagyon el akarsz valamit takarni.


Alap: krémpúder, szájfény, esetleg kicsi árnyalás a szemhéjra, bármilyen színnel, szempillafesték. Ez a sorrend.


Néha feltesznek pirosítót is. Én utálom, de ha mégis használsz: Járomcsontra ne tegyél, inkább az alá, elmosódo csúcsára állított háromszög alakban.


A púder kiválasztásánál semmiképpen se a kezeden, hanem az arcodon húzz egy csíkot! Ami a legközelebb áll az arcod színéhez, az a jó.

2013. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

1. Vékony alapozó, vagy BB krém, vagy színezett hidratáló.

2. Opcionális: korrektor szem alatti karikákra, szemhéjra VÉKONYAN. szemhéjra kenhetsz szemhéj alapozót is, de egy jó korrektor bőven megteszi. Ebbe fog beletapadni a szemhéjpúder, és tartós lesz.

3. Bőr színű szemhéjpúder egész szemhéjra egy nagyobb ecsettel, barnás szemhéjpúder árnyékolni kúpecsettel, bőrszínnél világosabb szemhéjpúder szemöldökcsontra és belső szemzugba az első pufiecsettel.

4. Spirál.

5. Pirosítás az almácskákon

vagy

Bronzosítás a járomcsont alatt

esetleg halványan mindkettő.

6. Nagyon könnyű púder lezárásként, ami mattít, tartósabbá teszi a sminket.


Nekem ez szemöldökformázással kb. 5-10 percig tart, csak leírni hosszú.

2013. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
66%
Pirosítót járomcsont alá nehogy tegyél, az nem oda való egyáltalán.
2013. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló: mindig az ajkak maradnak utóljára!
2013. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!