Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » FIÚK! Ti örülnétek ilyennek a...

FIÚK! Ti örülnétek ilyennek a barátnőtöktől? Vagy csak azért viselnétek, hogy ne bántsátok meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. jan. 13. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Stílus kérdése. Én pl. biztosan nem lennék képes viselni. Főleg, hogy az én stílusomtól elég idegen.
2013. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2009 óta nem hordok semmilyen ékszert. Egy fél ezüst szív van a kulcstartomón, ami emlékeztet engem arra, hogy nem minden arany ami fénylik.
2013. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem igen lennék képes ilyet hordani
2013. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ezt magamnál se tartanám... de biztos ízlés kérdése... valami diszkrétebbet talán.

F17

2013. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


ilyet sem vennétek fel?

2013. jan. 13. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát biztos,hogy csak miatta hordanám (és még akkor is pólón belül).
2013. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szia ! szerintem ez nagyon tuti, amit legutóbb mutattál :) de te tudod, h a párodnak milyen stílusa van...
2013. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy csak most ismertem meg, de jövő héten lesz a szülinapja. ezért vagyok nagyon kétségbe esve.

ő adott már nekem egy kulcstartót, aminek a párja nála van és azt mondta, hogy nagyon tetszik neki. de még egy kulcstartót csak nem vehetek.

nyakláncot pedig mindig hord, csak nem szokott rajta medál lenni. de nagyon más ötletem nincs :(

2013. jan. 13. 17:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszene, de mivel a barátnőm meglepő módon ismer engem, nem is venne nekem ilyet.


24/F

2013. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam nyakláncot hordani (gitárpengetős). Azt nagyon szeretem, de ilyen ízléstelen vacakot nem vennék, fel, az biztos :P 16/f
2013. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!