Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Fiúk, h viselnétek ha a...

Fiúk, h viselnétek ha a baratnőtöktől kámaszutrás könyvet kapnátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 22:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
születésnapotokra
2012. aug. 16. 22:03
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

nem örülnék neki.

23/F

2012. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hasznát nem vennénk, de a szándék a fontos ugyebár
2012. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Örülj neki...a barátnőd fel akarja pezsdíteni a szexuális életeteket. Tudja jól, hogy vannak benne olyan pózok, melyek hajmeresztőek és gondolja, hogy ki akarsz vele próbálni egy két malacságot. Itt te most három dolgot kaptál szülinapodra...egy érdekes olvasmányt, egy szex leckét haladóknak, valamint egy extra király éjszakát...remélem nem az járt a fejedben, hogy "biztosan nem tart férfiasnak" mert erről szó sincs...nő vagyok tudom miről beszélek...a fajtámat már csak meg tudom fejteni...de ha egy pasi csinálná ugyan ezt na azt nem érteném meg....ne gondolj a rosszra...hidd el a barátnőd sem arra gondolt. tanulj be egy pózt, játszd le az agyadba, majd ha végeztetek mutasd meg a csajnak, hogy olvasgatod a könyvet és milyen hasznosnak találod...örülni fog nagyon neki....
2012. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van belőle több fordítás is. Ha kapnék még egyet, múzeumot nyitnék. Én jól viselném. Kérdés, ő hogyan viszonyulna a 32. figurához.


Kis sztori: régebben egy volt kollégámnak kölcsönadta a könyvet egy kolléganőnk. A pasi másnapra beteget jelentett. Megroppant a dereka. Kolléganő: A hülyéje, biztos kettőt lapozott.

2012. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem örülnék túlságosan
2012. aug. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
felállna a kolbász:)
2012. aug. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem örülnétek? Ilyen kevés az önbizalmatok?
2012. aug. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak akkor,ha az eredeti változatot kapnám,nem a most átírtat! Az eredetit NEM az átlag embereknek írták! Hanem az örömlányoknak és azoknak,akik igénybe vették a szolgálataikat.

Csupán kultúrtörténetileg ér valamit.

2012. aug. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ő már valószínűleg betéve tudja, hogy hanyas számú oldalon melyik póz van.

Tessék megtanulni neked is, és akkor már félszavakból is érteni fogjátok egymást.

2012. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!