Kicsi szem festése?

Figyelt kérdés
Hogyan?

2013. jan. 14. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Világos(fehér a legjobb) festék a belső szemzugban(az orrod felől) és sötétebb, legalábbis olyan másik szín, ami látszik, hogy "elüt" a külső szemzugba.
2013. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Emyke031 ***** válasza:
Például, ha használsz sötét kontúrt a szemed körül, akkor ne tussal húzd ki, hanem satírozd szemceruzával, m a tus éles vonala is szűkebbnek láttatja a szemet. + a kis szeműeknek szintén nem áll jól s teljesen körbe (felül is, alul is) lévő szemkontúr. Am. igen, a világos színek optikailag "nagyítanak". Az alsó szemhéjadra is tehetsz rá nyugodtan. :)
2013. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A smoky eyes (füstös szemek) mimdenkinek jól áll, és kifejezővé teszi a tekintetet. :) Nem feltétlen kell sötét színt használni, a halványabb barnák, színek is szépek. Ráadásul az utóbbi időben nagyon divatos lett. :) Arra figyelj, hogy ha sminkelsz, és az alsó szempilláid tövébe is tettél festéket, akkor az alsó vízvonaladat ne húzd ki szemceruzával, mert elrontja a sminket. :)

Ez az én véleményem/tapasztalatom, remélem tudtam segíteni. :)

2013. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
érdekes én ha fekete szemhéjpúdert használok az egész szemhéjamra akkor az nagyítja a szemem:O fura
2013. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó: nem nagyítja, csak kiemeli a szemed színét, és így nagyobbnak látszik. Nekem is ilyen, pedig barna szemem van. A kék szeműeknél ez jobban érvényesül.
2013. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!