Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet köldök pc t és...

Hol lehet köldök pc t és fület szuratni győrben? Illetve szoli?

Figyelt kérdés
szeretnék szuratni köldök pc t és fülbe pluszt. irjatok jo helyeket.illetve szoli mennyire káros(14L) mert nagyon kifakultam télre és barnulni szeretnek valami jo tipp ??:s

2013. jan. 14. 19:30
 1/1 anonim válasza:

Hát 14 évesen szerintem rendes helyen csak szülői engedéllyel lehet piercinget csináltatni... Én a köldök pcm Győrben a Silverben csináltattam, őket csak ajánlani tudom. Ugyanitt lehet fülbevalót is. A szolit meg nem nagyon ajánlom, csak mértékkel. Ha túlzásba viszed, hamar megöregszik a bőröd, és amúgy is ocsmány színt csinál. Ja és akkor még a bőrrákról nem is beszéltem. :) Persze nem azt mondom,h nem lehet, de ne ess túlzásba. Amúgy a köldök pc-t 14 évesen sokallom... Persze ha mégis megcsináltatod, tudnod kell, hogy érzéstelenítés nélkül szúrják ki, és tulajdonképpen egy nyílt seb lesz, amiben van egy ékszer. Nagyon körültekintően kell ám ápolni, mert nagyon csúnya vége lehet! A köldöknél gyógyul a legtovább. Nekem több mint fél évig tartott mire teljesen meggyógyult, pedig mindent megtettem érte. Ja és friss pc-vel a szoli is tiltott.

21/L

2013. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!