Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Holnap megyek köldök piercinge...

Holnap megyek köldök piercinget szúratni. Mire számítsak? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Hogyan ápoljam például? Előre is köszönöm!
2012. márc. 21. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A piercinges majd mindent elmond szúrás után (ha nem, akkor kérd meg, hogy tájékoztasson!) Tanácsnak tanácsolom, hogy ne parázz, 2 másodperc alatt túl vagy rajta, maga a szúrás nem fájdalmas, a gyógyulás neccesebb, de ha nem akadsz bele, rendesen kezeled, betartod az előírásokat akkor azzal se lesz gond!
2012. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Próbálom magam már most nyugtatni,elég idegeskedős vagyok,de remélem holnap már nyugodtan nézek a szúrás elé :)
2012. márc. 21. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél magaddal egy kis csokit és egyél szúrás előtt, jó az idegességre :) Amúgy szerintem nem fog fájni a szúrás, utána meg nagyon vigyázz rá főleg fürdésnél, és kenegesd azzal, amit a piercinges javasol. Nekem a tetran jött be amúgy rá.
2012. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Viszek csokit mindenképp!:) Tetran van itthon én is arra gondoltam,illetve ha még javasolnak valamit.
2012. márc. 22. 16:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,17 f! Ennyire ráérsz?:) még hányszor írod le most komolyan? :D :) Jogi hallgató vagyok,szóval kétlem,hogy annak néznének,+ nem mindenki azért csináltat köldök piercinget,hogy kitűnjön a tömegből. egyszerűen tetszik és kész. :) Amúgy már túl vagyok rajta,kicsit fájt,de kibírtam,most még nincs begyulladva szépen kenegetem tetrannal.:)
2012. márc. 22. 20:27
 6/7 anonim válasza:
én szinte nem is éreztem..csak nagyon paráztam aztán kiderült h nem is fáj :) betadinozni kellett nekem két hétig utána meg alkohollal kellett kenni..:) nekem ezt mondták :)
2012. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltattam én is! Nekem sem fájt annyira mint hittem,kellemes csalódás volt. :) Sós oldatot ajánlott a piercer,azzal kenegettem, 2 nap elteltével elkezdett gyógyulni és egyáltalán nem fájt a szúrás után sem. Pedig arra számítottam,hogy amilyen balszerencsés vagyok jó pár hónapig fájni fog meg be lesz gyulladva,de hála istennek semmi gondom nincs vele. :)
2012. márc. 29. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!