Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki segítene? Az orrpiercin...

Valaki segítene? Az orrpiercingem nem akar bemenni.

Figyelt kérdés
Négy hete szúrták. Tegnap vettem ki azt, ami eredetileg benne volt (spirálos). Mivel spirálos nem ment bele, bogyósat tettem a helyére, éjszaka az volt benne (de nemigen akart végig menni). Ma reggel akartam spirálosat tenni a helyére, de alyuk belső felét az istennek se találom. Lehetséges ez, hogy egy éjszaka benőtt? Most mit csináljak vele? Kiszedni nem akarom, mert azért elég sokat fizettem érte....
2013. jan. 15. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon hamar össze tud forrni a lyuk, nekem egyszer alvás közben kiesett és hajnalban alig tudtam visszatenni. Én a bogyós végű piercinget nem szeretem, szerintem nem praktikus, jobb a másik féle. Nekem az elején a piercinges cserélte ki, azt javaslom, hogy menj vissza hozzá, és ő beletesz neked egy spirálos végűt.
2013. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, csak oda holnap délutánig tuti, hogy nem jutok el, addig meg tuti benő....
2013. jan. 15. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kicsit krémezd be (pl. Bepanthennel vagy Tetrannal vagy ami van) a lyukat és a piercinget, úgy könnyebben bele fog menni, és az valamennyire kíméli.
2013. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közi a krémes tippet, nagy nehezen sikerült vele. Meg egy picit csaltam azzal, hogy hajlítgattam az ékszert, és mire sikerült, már nem voltak benne olyan éles kanyarok...
2013. jan. 15. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
szard már le xd
2013. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!