Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki találkozott már a...

Valaki találkozott már a Rossmannban az Essences 349 forintos kiárusítással?

Figyelt kérdés
Krémmánián olvastam, hogy valaki vett valamit annyiért, de itt Győrbe még semmi.:((

2013. jan. 16. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Debrecenben van, a Rossmann-ban és a DM-ben is.
2013. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mia_may ***** válasza:
Èrdeklődj a pénztárostól vagy eladótól :)
2013. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Régebben igen, de most nem volt, pedig tegnap voltam rossmannban
2013. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem Szegeden egy eladót, azt mondta, hogy az essence termékek nincsenek és nem is lesznek leárazva.. Remélem csak el volt tájolva, benézek más rossmanba is, hátha..
2013. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hétvégén BP-en valahol láttam ilyet... de már nem tudom hol...
2013. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
székesfehérvári Müllerben is le vannak árazva, vettem is ezt-azt!
2013. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én is Győri vagyok, és én sem találkoztam még ezzel egyszer sem. :( Nagyon sajnálom, mert az essences termékek a kedvenceim. Hallottam ilyet, hogy a Müllerekben is szokott ez lenni, de oda még nem tudtam elmenni, mikor ilyen akció volt.
2013. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Viszont februarig tuti learazzak :) Segitsunk egymasnak es irjunk ha latjuk a rossmanban :)
2013. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hat en is megkerdeztem eladot..majd a kacatos reszhez iranyitott, hogy ott vannak az akcios termekek....hat nem ertette, hogy en mirol beszelek:/

Aki irta, hogy gyori! Te melyik Rossmannba lested?

Mullerbe am en sose lattam learazva meg Essencet.


Am attol tartok, hogy mivel ritkan van szabadnapom lekesek mindenrol.:// es le lesz mar fosztva.

2013. jan. 17. 09:37
 10/13 anonim válasza:
Szia! Én írtam Győrből. Hát én néztem már a baross útiban is, meg az Árkádosban is, de semmi, a plázában nem tudom, oda ritkán járok ki. Abban a kacatos leértékelős állványban látok néha beleszórva egy két leselejtezett essence terméket, de azok csak némelyikből az utolsó, selejtes darabok, szóval tuti, hogy ez nem az az akció.
2013. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!