Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak olyanok, akik otthonra...

Vannak olyanok, akik otthonra is sminkelik magukat (úgy, hogy nem mennek sehova)? Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, dehogy! Minek piszkáljam a bőröm, ha egyszer nem muszáj? Így is bőven elég, hogy hétköznaponként reggeltől estig smink van rajta.
2013. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy vannak,max olyat tudok elképzelni hogy unatkozó tinilányok próbasminkeket csinálnak.

Én akkor szoktam ha vendégek jönnek de akkor se ünnepi smink,csak egy kis alapozó,szemkihúzás,spirál. De most párom öccse jön át,vagy egy haver arra nem sminkelem ki magam :)

2013. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ezen az oldalon olvastam, hogy van egy csaj, aki éjszakára is BB-krémezi magát, mert szereti, ha szép, amikor alszik... No comment.
2013. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az durva...
2013. jan. 17. 11:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy időben csináltam. Amikor összejöttünk a párommal, az első nap összeköltöztünk. De hát az még bőven abban az időben volt, amikor meg akartam hódítani, ezért minden reggel sminkeltem, de aztán idővel fokozatosan elhagytam.


Egy ismerősöm van, aki nem tudom, hogy csinálja, sose láttam még tökéletes smink nélkül. Vele kirándulni szoktunk, és hiába vagyunk egy totál komfort nélküli kulcsosházban, ahol kettőig buliztunk, mindenki totál elázott, mire reggel felkel valaki, ő már fenn van és tökéletes a sminkje. Bár arra is gondoltam már, hogy lehet, hogy sminktetoválása van ragasztott műszempillával, ezért néz ki mindig így.

2013. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
BB krémet szoktam felkenni, korrektort, és néha púdert is. Ha ezek nincsenek rajtam, akkor iszonyat undorítónak érzem magam, és ezzel igencsak tönkretenném az egész napomat. Hozzátenném hogy nekem van is mit takargatni ezekkel... full szeplős arc, pattanások, pirosság...
2013. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A húgom egy időben, kb 14 évesen csinálta. Neki ekkor önértékelési zavarai voltak, szerintem ez álarcként funkcionált neki. (Elég erős sminket használt.) Sokáig bármit csinálhattak anyáék, ő csak azért is sminkelt. Aztán egyszer az egyik rokonunk beszélt vele és azonnal abbahagyta. Nem tudjuk, mit mondhatott neki, de láthatóan hatásos volt. :)
2013. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!