Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi lehet a gond a tartós...

Mi lehet a gond a tartós szemöldök festésemmel?

Figyelt kérdés

RefectoCil festéket kaptam az illatszer üzletben és hozzá 3%-os krémperoxidot. A használati utasításban nincs magyar rész, így próbáltam úgy, ahogy tanácsolták. Borsónyi festék+borsónyi oxigén, ezt kikevertem, és megpróbáltam felpacsmagolni, de nem akart az istennek sem oda tapadni és főleg nem abban az ívben, ahogyan én szerettem volna.

Olyan festéket szerettem volna, ami a bőrt is befogja, ugyanis ritka és világos a szemöldököm, és így reggelente sokkal kevesebb időt venne igénybe a szemöldök megrajzolása, ha már kopik.

Hiába mostam le alaposan a bőrt, csak nem akart rá sem tapadni.

Egyébként is csak bénázik za ember, mert magának nem úgy látja, ahogy kellene.

Egyébként a kozmetikus körül keni krémmel, lehet, hogy így bátrabban bánhat a festékkel?


2013. jan. 18. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz. Azért egy szemöldökfestés nem egy ökör ára, és legalább jól lesz megcsinálva.
2013. jan. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1200 Ft, ahová jártam korábban és jelenleg nincs munkám:(
2013. jan. 18. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem baj ha nem pontos rögtön ahogy felkened, vazelines fültisztító pálcával javíitsd ki. Mi is igy szoktuk a vendégnek. Ha rögtön ajvítod még lejön, de zat is lehet hogy tényleg körbe kened vazelinnel, de csak ahova tényleg nem akarod hogy menjen. Ha a szálra is jut nem fogja be esetleg annyira. Ezt a nem ragad fentet nem értem igazán... elfolyik vagy hogy érted?

Több oxit keverj picivel mint a festék és alaposan keverd el, ne a benne lévő pálcikával kend fel hanem fogvájóval. Az nem hajlékony. Az hogy a bőrt befogja-e emberfüggő van akinek rögtön nagyon, van akinek rajta lehet fél órát is akkor sem fogja be a bőrt csak a szálakat. utána bórvizzel fixáld (ez zárja vissza a szőrszálakat).

2013. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!