Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon körömdíszítő ecset....

Avon körömdíszítő ecset. Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem van,é szinte semmit nem tudok kezdeni vele.:(
2013. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És azt nem tudnád bővebben kifejteni, hogy mi a baj vele?


Esetleg próbálta már vki az essence pöttyözős ecsetet/tollat? (nem tudom, mi a pontos megnevezése :))

2013. jan. 19. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van az avonos ecset, és nagyon jó. teljesen bevált. Aa valakinek nem jó a kézügyessége az akármit használ nem tud csinálni semmit.
2013. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg van az avonos is és az essence féle is. Az tény, hogy kézügyesség kell hozzá, különben nem lesz szép az eredmény. Az avonosat mikor megrendeltem nagyobbnak hittem. Picike de nem vészes, nem olyan kényelmetlen a kézben és az ecsettel szépen lehet dolgozni. Az essences pedig kényelmesebb és nagyobb, de kisebb a pontozója, mint az avonosnak. Őszintén szólva megvagyok elégedve mindkettejükkel.
2013. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És az Avonosat hogy kell használni hogy szépek legyenek a pöttyök? És elnézést, hogy más kérdésébe írom a kérdésem, de legalább így az ír csak rá, aki használja is... Valahová kiöntessz egy pici lakkot, és úgy belemártogatod, vagy hogyan? :)
2013. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 21. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!