Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az essence körömlakkok újfajta...

Az essence körömlakkok újfajta ecsetjét hogy lehet szépen használni?

Figyelt kérdés
Mióta van az essence márkájú körömlakkoknak ilyen szélesített ecsete? Hogy lehet ezt normálisan használni? Nekem vagy túl sok, vagy túl kevés lakk megy rá, különben meg szélesebb kb. a kisujjam körménél egy vonása... Nincs valakinek videója esetleg arról, hogy lehet ilyennel festeni??? Köszi! ^^

2012. dec. 28. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az essence-nek nagyon sok béna terméke van. Vegyél külön ecsetet körömlakkhoz, vagy használd egy régi lakkod ecsetét. Használat után lemosod lemosóval az ecsetet, és máris használhatod másik lakkhoz is.
2012. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Téényleg, hogy ez nem jutott eszembe, köszi! :) én amúgy szeretem az essence lakkok anyagát, de így tök béna...
2012. dec. 28. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. Ugyanezt meglehet játszani szempillaspirállal is, ha esetleg valamegyikhez béna kefe van, van ilyesmi.
2012. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kiszélesített ecsetet, bár nem essenceset próbáltam, hanem .. húú, úgy emlékszem maybelline :D És nagyon jó, azzal könnyebb dolgozni :D
2012. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ezzel sokkal könnyebb dolgozni, mint a simával :D Úgyhogy én örülök neki, hogy széles :D
2012. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg kell szokni,és menni fog :D AMlékezz vissza először a simával is béna voltál...


Amúgy nekem is kézre áll, pedig kicsik a körmeim.

2013. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!