Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülpiercinget meddig nem...

Fülpiercinget meddig nem érheti víz?

Figyelt kérdés
Ezalatt strandra, vagy medencézésre gondolok. A medence vize sós(gondolom ismeritek a sós medence-tisztítós módszert)

2013. jan. 19. 12:32
 1/4 anonim válasza:
Én néhány hónapja kaptam fülpiercinget és délelőtt, délután pedig már uszodában voltam, ráadásul ilyen relaxáló sós kádban is vagy micsodában :)) És nekem senki nem mondta, hogy ez nem szabadna, nem is volt semmi probléma, egyáltalán nem érzetem semmit, nem csípett vagy akármi. Ugyhogy szerintem nincs miért aggódj!
2013. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1,5 hétig nem érte víz, a hajmosásnál leragasztottam ragtapasszal. Tragus piercingem van. Amúgy szerintem addig nem érheti, amíg különösen érzékeny.
2013. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hiába sós a víz, egy strandon rendeget bacilus belemehet a sebbe. Nekem anno 6 hetet mondtak, hogy addig ne strandoljak.

Ha mégis muszáj strandolnod (de nem hiszem hogy ez télen olyan nagy gond lenne), akkor ne tedd bele a fejed a vízbe!

Ha mégis vizes lesz fertőtlenítsd utána!


Szerintem a hosszú gyógyulási idő, és egy fülpiercing szúrás ára miatt sem éri meg kockáztatni. Lehet máskor is pancsikolni. :)

2013. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mitérdekeltéged válasza:

Tattoos aki csinalta nekem a Helix piercingemet

Azt mondta mind tevhit hogy nem szabad vele furodni csak tudni kell felelosseg teljesnek lenni

Atszurta 1nap mulva mar hajat mostam vele annyi hogy arra fele amere a piercing van ovatosnak kellett lenni

4nappal kesobb hirtelen jott otletbol mar a balatonban furodtem vele es feltem hogy valami fertozes lesz ezert bementem hozza azt mondta nem lesz baj ha lefertotlenitem

Mivel nem volt nalam az octenisept ezert gyorsan lefertotlenitette nekem o

Es semmi baj nem lett

Azt mondta

Volt olyan vendege

Akit tetovalt es amig nem erhette a tetkot viz nem furdott egyaltalan higenia pls

2018. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!