Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon venni vagy rendelni körömdiszitő ecseteket?

Figyelt kérdés

[link]


ilyesmikre gondolok..hogy legyen köztük az az egészen vékony is. előre is köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 20. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán körmös alapanyagokat forgalmazó üzletben próbálkozz, hátha...
2013. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.moyrashop.hu itt láttam ilyeneket.(bocs nem volt kedvem linkelni)
2013. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

plusz az össze ilyen boltban van.


amúgy én nem is értem a kérdést.. mégis, hol kéne venni máshol, mint olyan boltokban, amik ezzel foglalkoznak??????

2013. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fodrászkellékesek
2013. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha Budapesti vagy:

Ázsia centerben kb 1500-ért van olyan csomag, amiben ez mind benne van. Nyilván nem olyan minőség, mint amit körmös boltban kapsz, de hobbi célra megfelel. Ha dolgozni akarnál vele, nem itt kérdeznéd, hogy hol lehet kapni :)

Szóval bátran merem ajánlani az ázsia centerest, én is vettem már ott pár vékony ecsetet díszítéshez, és nem rosszak.

2013. jan. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szerbiában lakok, itt rengeteg kínai üzlet van. Ott találtam én is, jó minőségűek és még olcsóak is. Nem tudom Matgyarországon mennyi ilyen üzlet van, de ott keresgess szerintem :)
2013. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!